Salon ACLARI w Warszawie

Czytaj więcej

Pierścionki zaręczynowe z brylantami, diamentami
żółte i białe złoto

Pierścionek Aclari

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE ACLARI W WARSZAWIE

Biżuteria z brylantami jest zwykle symbolem tego, co najważniejsze - wzajemnej miłości, wdzięczności, celebracji kobiecości i ważnych wydarzeń. Nasza bizuteria jest idelnym dopełnieniem każdej ważnej chwili - pierścionki zaręczynowe z brylantami zachwycą zarówno zakochanego mężczyznę, jak i jego szczęśliwą wybrankę. Złoty pierścionek z diamentem idealnie podkreśli urodę i klasę każdej kobiety, której dłoń będzie zdobił na codzień lub podczas ważnych wydarzeń. Dodaje pewności siebie kobiecie skrytej i tajemniczości kobiecie otwartej. Nieziemski naturalny blask naszych diamentów podkreśli czar każdej kobiety, która stanie się jego właścicielką.

W naszym salonie zlokalizowanym w słynnej Hali Koszyki dostępne jest ponad 300 klasycznych i nowoczesnych wzorów pierścionków z lśniącego żółtego i białego złota, zwieńczonych lub wypełnionych brylantami. Odwzorowanie niepowtarzalnej osobowości kobiety w złocie i brylantach staje się wyzwaniem pociągającym i przyjemnym. Ponadto, na narzeczonych czekają obrączki ślubne w wielu fasonach i kształtach, wśród których każdy znajdzie wzór idealnie dopasowany do potrzeb i gustu.

Blask miłości skryty w pierścionku z brylantami ACLARI jest wieczny - nie gaśnie pomimo upływu lat. Symbolizuje nieprzemijające uczucie, niezniszczalną moc i siłę płynącą z życia w wiernej, wiecznej miłości.

W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.