Jak dobrać rozmiar pierścionka zaręczynowego?

Autor: Aclari
Data:

okresl rozmiar 800x300

Perfekcyjnie dopasowany – żaden problem

Wybór pierścionka zaręczynowego wiąże się nie tylko z decyzją dotyczącą koloru złota czy też masą diamentu, ale również z jego rozmiarem. W salonie ACLARI jest możliwa bezpłatna korekta rozmiaru pierścionka, jednak moment oświadczyn jest fascynującą chwilą i wspaniale jest móc później chodzić w perfekcyjnie dopasowanym pierścionku, pokazywać go światu, przyjaciołom oraz rodzinie. Szkoda byłoby musieć zdjąć zaręczynowy pierścionek już chwilę po jego założeniu. Taki idealny pierścionek świadczy o staraniach mężczyzny, co nie umknie uwadze kobiety.

rozmiar 01 800x450

Gra w otwarte karty

Rozmiar pierścionka swojej przyszłej narzeczonej musisz poznać, niezależnie od tego, czy chcesz zrobić jej niespodziankę, czy też oboje jesteście już od dawna zdecydowani na zaręczyny. Wydawałoby się, że w drugiej sytuacji jest o wiele łatwiej, bo wystarczy szczera rozmowa, jednak nie każda kobieta zna swój rozmiar. Jeżeli zaręczyny nie są już tajemnicą, zabierz swoją wybrankę do salonu jubilerskiego, by tam dokonać pomiaru rozmiaru pierścionka. W tej sytuacji ukochana będzie mogła również pokazać Ci jaki pierścionek zaręczynowy z diamentem jej się podoba, oraz czy zdecydowałaby się na klasyczne, czy białe złoto.

„Skąd wiedziałeś?”

Jeśli jednak pragniesz zaskoczyć swoją wybrankę i zachować plan zaręczyn w tajemnicy, nadal pozostaje Ci kilka opcji. Warto abyś porozmawiał w tajemnicy z jej zaufaną przyjaciółką lub matką. Być może w trakcie rozmów wyjawiała kiedyś swój rozmiar, lub poda go podczas dyskretnie zadanego pytania. Jeżeli to nic nie pomoże, najlepiej żebyś zdobył pierścionek dotychczas noszony przez nią na serdecznym palcu prawej ręki. Możesz zrobić to sam, lub poprosić o pomoc kogoś, kto ma bezpośredni dostęp do jej biżuterii. Tak zdobyty pierścionek możesz zanieść do jubilera, by dokonać profesjonalnego pomiaru, jednak czasami liczy się czas i musisz wiedzieć sam jak sprawdzić rozmiar pierścionka.

P0211ZB

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0211ZB
Próba złota: 585

4 399 PLN

Zobacz więcej

Jak i czym dokonać pomiaru?

Koniecznie poznaj rozmiary pierścionków z tabeli rozmiarów ACLARI i nie sugeruj się rozmiarami poznanymi w innych sklepach, ponieważ mogą one delikatnie różnić się pomiędzy producentami. Rozmiary te są odpowiednikami dla średnicy wewnętrznej pierścionka. Najlepiej aby taki pomiar dokonany był suwmiarką, ze względu na jej dokładność. Rozmiary różnią się od siebie zaledwie o 0,3mm, stąd tak istotna jest precyzja przy wykonywaniu pomiaru.

rozmiar 02 800x450

Nie przejmuj się jednak, jeżeli pomiar wyszedł nieprawidłowy. Palce i tak zmieniają obwód zależnie od pory dnia i roku, a w sklepie ACLARI masz możliwość dokonania korekty rozmiaru pierścionka całkowicie za darmo.

Przeczytaj więcej o rozmiarze pierścionka

Sprawdź również

P0222TB

Pierścionek zaręczynowy z białego i zółtego złota

Model: P0222TB
Próba złota: 585

4 399 PLN

Zobacz więcej
P0565ZB

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0565ZB
Próba złota: 585

2 599 PLN

Zobacz więcej
P0218ZB

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0218ZB
Próba złota: 585

1 499 PLN

Zobacz więcej

2020 - ACLARI - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.