O ACLARI

ACLARI Diamonds to kolejny krok twórców AIMOR Diamonds w kierunku lekkiego i nowoczesnego ujęcia subtelności i majestatu złota i brylantów.

Jako pierwsi i jedyni postanowiliśmy całkowicie poświęcić się naszej pasji – diamentom zakuwanym w najpiękniejszych pierścionkach zaręczynowych oraz biżuterii z brylantami, która wyraża ponadczasową i ponadpokoleniową miłość.

25 lat doświadczenia na rynku jubilerskim pozwala nam stworzyć ofertę pierścionków zaręczynowych z brylantami, z żółtego i białego złota, kolczyków i zawieszek z diamentami tworzonych według najlepszej sztuki i w najwyższej jakości. Świeże spojrzenie i nieustanne dążenie do ideału sprawia, że naszą ofertę przedstawiamy w sposób najbardziej nowoczesny, przejrzysty i przyjazny klientowi.

Naszym nadrzędnym celem jest niezmącona radość naszych Klientów z zakupów dokonanych w naszym sklepie, Wasze zaufanie i pewność, że biżuteria z brylantami, którą wręczacie ukochanym osobom, wyraża właśnie to, co chcecie im przekazać.

Chcemy być jak nasze diamenty Transparentni, wyjątkowi i szlachetni.

Misja Aclari

Nasza misja jest jak gwiazda, która wskazuje nam kierunek, daje jasność celów i przyświeca nam we wszystkich działaniach.

Chcemy, aby nasza biżuteria z diamentami wyrażała to, czego nie potrafisz wyrazić słowami.

Chcemy, abyś nasz pierścionek zaręczynowy stał się symbolem Waszej niegasnącej miłości.

Chcemy, aby nasze pierścionki, kolczyki i zawieszki z brylantami dodawały Ci pewności siebie i podkreślały to, co w Tobie najpiękniejsze.

Biżuteria

Naszą biżuterię wykonujemy ze starannością, stawiając na wyrób ręczny, a nie masowy. Tak jak różnią się od siebie diamenty, tak różni są nasi klienci i obdarowywane biżuterią kobiety. Dlatego proponujemy różnorodność wzorów, wielkości kamieni i cen, mając na uwadze niepowtarzalność osobowości i temperamentów przyszłych właścicielek naszej biżuterii.

Wizja Aclari

Nasza wizja jest wyzwaniem, które stawiamy sobie każdego dnia. Poprzeczką, którą utrzymujemy na najwyższym poziomie. Opiera się na najważniejszych dla nas wartościach.

Klienci

Klienci stanowią dla nas najważniejszy punkt odniesienia. Jako producent biżuterii z brylantami, oferujemy naszym klientom najbardziej korzystne ceny na rynku przy zachowaniu ogólnopolskiej jakości złota i diamentów. Obserwujemy, słuchamy i doskonalimy dla Was naszą ofertę.

Marka

ACLARI Diamonds to świeże tchnienie na rynku jubilerskim, będące owocem naszego nieustannego dążenia do doskonałości. Jesteśmy ekspertami i pasjonatami. Łączymy luksus i nowoczesność, patrzymy jasno w przyszłość, czerpiąc z doświadczeń z przeszłości. Chcemy być jednoznacznym skojarzeniem z diamentami i wysoką jakością, naturalnym wyborem każdego, kto zapragnie dodać blasku ważnym chwilom i zwyczajnej codzienności, zaufanym twórcą biżuterii, która zachwyca i wzrusza.

2020 - ACLARI - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.