Nasze Brylanty

„Złoto i brylanty mają cichą wymowę,
która wzrusza serce kobiety mocniej niż najpiękniejsza mowa”
William Shakespeare

Nieskazitelny Blask Brylantu

Każdy z zakutych przez złotników ACLARI brylantów jest starannie selekcjonowany, aby jego barwa i kolor zachwycały swoim pięknem. Parametry naszych brylantów sprawiają, że światło odbijające się od wnętrza kamienia wywołuje niematerialne uczucie migotania pełnego bajecznych refleksów, błysków i kolorów.

Ważne jest, aby kupując pierścionek zaręczynowy lub inną biżuterię z brylantami dowiedzieć się jakiej klasy kamienie zostały użyte podczas produkcji.

Nasze Brylantowe 4C

Jak wybrać biżuterię z brylantami? Z  sercem i z rozsądkiem.

4C to międzynarodowa klasyfikacja czterech podstawowych parametrów brylantu:

  1. Carat
  Czyli masa brylantu

  2.Color
  Czyli barwa brylantu

  3.Clarity
  Czyli czystość brylantu

  4. Cut
  Czyli szlif brylantu

Sercem wybierz wzór biżuterii i kolor złota, a rozsądek pomoże Ci ocenić, czy stosunek parametrów do ceny jest dla Ciebie korzystny.

Jesteśmy producentem biżuterii, co pozwala nam oferować Klientom najlepsze ceny, przy zachowaniu wysokiej jakości powszechnie występującej na polskim rynku jubilerskim. Specjalizujemy się w pierścionkach zaręczynowych, tworzymy wyłącznie złotą biżuterię z brylantami, co w tej dziedzinie czyni nas ekspertem i liderem w branży.

Carat

Oferujemy biżuterię o różnej masie brylantu – od 0,04ct do 0,51ct.

Color

H, czyli kolor bliski ideału, najbardziej popularny na polskim rynku jubilerskim

Clarity

SI (ang. slightly included) – czystość również najbardziej popularna na polskim rynku jubilerskim. Oznacza, że inkluzje występujące w naturalnych diamentach nie są widoczne na pierwszy rzut oka, tym samym nie mając wpływu na ich zachwycający blask

Cut

Brylantowy – klasyczny, najpiękniejszy, gwarantujący bajeczny taniec refleksów świetlnych załamujących się w brylancie promieni

Brylanty o masie do 0,50ct certyfikowane są przez eksperta diamentów z dyplomem Międzynarodowego Instytutu Gemmologicznego IGI, Katarzynę Sznytka

Brylanty o masie od 0,50ct certyfikowane są w Międzynarodowym Instytucie Gemmologicznym IGI

W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.