Bezkonkurencyjna oferta cenowa ACLARI

Jedną z kwestii wartą rozważenia przed rozpoczęciem poszukiwań pierścionka zaręczynowego jest budżet. Nie ma znaczenia ile "powinien" kosztować pierścionek zaręczynowy, ważne jest to, ile chcemy i możemy na niego przeznaczyć. Oferta cenowa ACLARI jest bardzo szeroka, a naszym klientom oferujemy dwa warianty oferty: standardową i indywidualną, dzięki czemu każdy znajdzie piękny pierścionek z brylantem w ramach zaplanowanego budżetu.

Oferta standardowa

Oferta standardowa została stworzona przez naszych ekspertów z myślą o zapewnieniu najlepszego stosunku parametrów brylantów zakutych w pierścionku zaręczynowym i jego ceny. Jest ona idealnym wyborem dla tych, którzy poszukują pierścionka w bardzo wysokiej jakości, przy ograniczonym budżecie. W wersji standardowej dostępne są wszystkie modele w ofercie ACLARI, ograniczony budżet nie ogranicza zatem wyboru wymarzonego wzoru pierścionka. Brylanty zakute w pierścionkach mają określony zestaw parametrów. Masa brylantu jest oczywiście zależna od wybranego wzoru, jednak pozostałe parametry pozostają niezmienne: Szlif - dobry, Czystość - SI (mało zanieczyszczony), Kolor - H (prawie bezbarwny). Należy zaznaczyć, że "standardowy" zestaw parametrów nie oznacza niskiej jakości brylantu. Wręcz przeciwnie, są to parametry świadczące o bardzo wysokiej jakość wyrobu, gwarantujące trwałość i piękno oferowanej biżuterii. Jest on również najczęściej spotykanym zestawem parametrów w brylantach dostępnych na polskim rynku jubilerskim. Ponadto, do każdego wyrobu dołączamy certyfikat. Produkty z kamieniem o masie poniżej 0,50ct otrzymują certyfikat ACLARI, natomiast te z brylantem o masie od 0,5ct - certyfikat wystawiany bezpośrednio w jednym z międzynarodowych instytutów gemmologicznych (IGI, HDR, GIA).

Oferta indywidualna

Oferowana przez ACLARI możliwość indywidualnego doboru dowolnych parametrów brylantu jest innowacją na polskim rynku jubilerskim. Szerokie spektrum dostępnych kamieni pozwala na stworzenie unikatowego pierścionka zaręczynowego, w którym zakuty zostanie dokładnie ten diament, który zostanie wybrany przez klienta podczas konfiguracji. Każdy diament w ofercie indywidualnej przypisany jest do konkretnego certyfikatu międzynarodowego instytutu gemmologicznego, dostępnego pod linkiem w tabeli konfiguratora. W ofercie ACLARI znajdują się również brylanty z inskrypcją laserową, czyli indywidualnym numerem identyfikacyjnym znajdującym się na na rondyście kamienia oraz w certyfikacie. Modele dostępne w ofercie indywidualnej można rozpoznać po widniejącym przy pierścionku konfiguratorze. Konfigurator pozwala na przeglądanie, filtrowanie i dobór kamieni względem wybranych parametrów: masy, koloru, czystości, szlifu, symetrii oraz ceny. Tak szczegółowa personalizacja brylantu czyni pierścionek zaręczynowy jeszcze bardziej wyjątkowym, niepowtarzalnym i jedynym.

IGI
GIA
HRD

Jakość złota

W obu wersjach pierścionki wykonane są ze złota o próbie 585, którego wysoka jakość potwierdzona jest cechą probierczą wybijaną na obrączce przez Okręgowy Urząd Probierczy. Warto pamiętać, że złoto jest metalem miękkim, a co za tym idzie, im wyższa jego próba (zawartość czystego złota w stopie), tym delikatniejszy i mniej odporny na powstawanie rys jest końcowy wyrób. Próbę 585 charakteryzuje optymalny stosunek zawartości złota do innych metali szlachetnych, co gwarantuje wysoką trwałość i piękny odcień wykonanej z niego biżuterii.

Dodatkowe korzyści z zakupu

Możliwość wyboru oferty standardowej lub spersonalizowanej to nie jedyny wyróżnik ACLARI na tle innych firm jubilerskich. Przede wszystkim, oferujemy najlepszy na rynku stosunek jakości produktów do ich ceny. Biżuteria z brylantami o jednakowych, a czasem niższych parametrach w innych sklepach może być nawet do 50% droższa, niż w naszej ofercie. Dlaczego?
Po pierwsze, jesteśmy producentem naszej biżuterii.
Po drugie, polityka cenowa naszej firmy zakłada oferowanie klientom możliwie najniższych cen, aby olśniewające piękno diamentów i ich wyjątkowa symbolika stawały się dostępne dla wszystkich i aby zakup pierścionka zaręczynowego z brylantem nie wymagał przeznaczenia słynnych "trzech pensji". Jednak cena to nie wszystko. ACLARI oferuje zarówno możliwość wygodnych i bezpiecznych zakupów W sklepie internetowym, jak również osobistej wizyty w jednym z 6 ekskluzywnych salonów w Polsce. Gwarantujemy zestaw dodatkowych korzyści z zakupu, takich jak bezpłatna i szybka wysyłka (nawet w 24h), bezpłatny zwrot i korekta rozmiaru, a ponadto, do każdego pierścionka dodajemy voucher ze zniżką -20% na zakup obrączek ślubnych w jednym z naszych salonów.

Bezpłatna
wysyłka

Dostawa nawet
w 24h

100 dni
na bezpłatny zwrot

Dołącz do nas : facebook instagram
2024 - Jubiler ACLARI Diamonds – biżuteria, pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne ® - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.