Obrączki ślubne palladowe

Dlaczego obrączki kupisz tylko
w salonach stacjonarnych?

Z uwagi na szeroki wybór modeli i wariantów wykonania obrączek ślubnych, poniżej przedstawione zostały tylko ich przykładowe modele. W celu zapoznania się z naszą pełną ofertą obrączek zachęcamy do wizyty w jednym z naszych salonów stacjonarnych.

Oferta obrączek dostępna jest tylko w salonach stacjonarnych Aclari Diamonds.

Oferujemy wysokiej jakości obrączki ślubne palladowe z diamentami i z brylantami, które są lekkie, nowoczesne i odporne na uszkodzenia, a ich cena jest korzystna. Klienci wysoko je oceniają i mają o nich pozytywne opinie ze względu na wyjątkowe wzornictwo i ponadczasową klasę.

Dlaczego warto postawić na modele z palladu? Przede wszystkim dlatego, że są uniwersalne. Prosty kształt, lekkość i dokładne wykonanie czynią je naprawdę wygodnymi i atrakcyjnymi designersko ozdobami. Ślubna obrączka palladowa zakładana na znak wierności w dzień ślubu ma przypominać o uczuciu również w każdy kolejny dzień. To piękna i wygodna biżuteria codzienna, która wpisuje się w nowoczesne trendy.

Nasz sklep jubilerski oferuje egzemplarze w różnych wariantach. Ponad wszystko stawiamy na satysfakcję z zakupów, dlatego przykładamy szczególną wagę do jakości i ceny oferowanych produktów oraz do poziomu obsługi.

Obrączki z palladu wyróżniają się wysublimowaną prostotą, urzekającą stylistyką i reprezentacyjną elegancją. Ślub to niezapomniane doświadczenie dla każdej kochającej się pary, więc warto dokonać zakupu w naszym salonie, aby w doskonały sposób okazać miłość, na co pozwala szeroki wybór modeli. Ważnym atutem biżuterii wykonanej z tego materiału jest niewielka masa, dzięki czemu nosi się ją bardzo wygodnie. Dla porównania, jej waga jest niższa od platyny nawet o 40%.

Tym, co wyróżnia pallad, jest szaro-biała barwa, która doskonale nadaje się do produkcji biżuterii. Ponieważ ten szlachetny metal ma właściwości przeciwuczuleniowe, poleca się go osobom cierpiącym na alergie. Jest twardy i wysoce wytrzymały, w związku z czym gwarantuje wieloletnią trwałość użytkowania i bardzo dobrą odporność na działanie czynników zewnętrznych. Właśnie takie ślubne obrączki z palladu są dostępne w poniższej kategorii w korzystnych cenach. Wybierz jeden z modeli, złóż zamówienie już teraz i spraw sobie oraz ukochanej osobie piękny prezent na cały życie.

Dołącz do nas : facebook instagram
2021 - JUBILER ACLARI ® - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.