Cena

- PLN

Kolor Złota

żółte

białe

Masa Brylantów

- ct

Numer modelu


strona
  • 1 / 9


Bezpłatna wysyłka
Bezpłatna wysyłka
Dostawa w 24h
Dostawa w 24h
100 dni na bezpłatny zwrot
100 dni na bezpłatny zwrot
Bezpłatna korekta rozmiaru
Bezpłatna korekta rozmiaru

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z DIAMENTAMI Z ŻÓŁTEGO I BIAŁEGO ZŁOTA

Czym pierścionki zaręczynowe z brylantami ACLARI różnią się od innych pierścionków? Tym, że nasze pierścionki tworzymy razem. Najpierw my zakuwamy w pierścionku miłość do brylantów. Następnie Wy czynicie go znakiem wzajemnej miłości i decyzji o budowaniu życia we dwoje i na zawsze. Właśnie wtedy pierścionek zaręczynowy ACLARI staje się prawdziwym, ponadczasowym dziełem sztuki.

Wybierając dla Niej pierścionek z brylantem doznasz zachwytu nad delikatnością, subtelnym pięknem pierścionka i jasnym blaskiem brylantu. Doświadczysz wzruszenia, starając się wybrać ten jedyny, najpiękniejszy pierścionek zaręczynowy, tak, jak kiedyś wybierałeś tę jedyną, najpiękniejszą kobietę. Spróbujesz odwzorować jej osobowość, charakter, temperament i urodę w złocie i brylantach.

Wzruszenie, wspomnienia i decyzję na wspólne życie zakuwamy w brylantach naszych pierścionków zaręczynowych.

Co jeszcze sprawia, że nasze pierścionki z brylantami są tak wyjątkowe? To, że w historii ich powstawania widzimy historię Waszej miłości.

Pierścionki zaręczynowe z białego i żółtego złota

Pierścionek zaręczynowy – Cudowny proces tworzenia

Gdy złoto formuje się w pierścionek, jest ono miękkie i podatne na zniekształcenie. Pracuje się nad nim tak długo, aż obrączka będzie idealnie okrągła. Aby złoto stało się twardsze i odporniejsze na uszkodzenie, dodawane są do niego odpowiednie proporcje metali szlachetnych i hartowane jest w ogniu. By w końcu nadać mu odpowiednią gładkość i połysk, pierścionek poddaje się polerowaniu i szlifowaniu. Należy jednak mieć na uwadze, że wciąż pozostaje ono metalem miękkim, delikatnym kruszcem, który wymaga szczególnej dbałości w codziennych działaniach.

Na początku diament ukryty jest w głębi ziemi jako zwyczajna bryłka węgla. Poddany działaniom ogromnych sił zewnętrznych, krystalizuje się. Diamenty przemieszczają się w kierunku powierzchni ziemi dzięki działaniom sił natury. Tam też wydobywa go człowiek. By szlifując diament przemienić go w brylant, potrzeba czasu, cierpliwości, precyzji, uwagi i pasji. Jest jednym z najtrwalszych materiałów na świecie, a lśnienie załamujących się w nim promieni słonecznych zachwyca, koi i intryguje.

Proces tworzenia pierścionków

Złoty Pierścionek z brylantem – Metafora wzrastania w miłości

Delikatność złota uwrażliwia i przypomina, że aby uniknąć rys na szczęściu, musicie dbać o Waszą miłość tak samo każdego dnia. Zakuty w pierścionku zaręczynowym odporny na czynniki zewnętrzne brylant, który swoją drogę zaczyna jako bryłka węgla, uświadamia, że miłość przemienia zwyczajne w piękne. Jego właściwości uzmysławiają, jak cudownym i trwałym blaskiem może jaśnieć Wasza miłość dzięki wspólnej, wieloletniej pracy nad szlifowaniem charakterów i nadawaniem coraz piękniejszego kształtu Waszej relacji. Tę kruchość, trwałość i blask łączą w sobie pierścionki z diamentami ACLARI Diamonds. Każde spojrzenie na brylant zachwyca i wywołuje na twarzach wyraz rozmarzenia i tęsknoty. Każde spojrzenie na Wasze promienne uśmiechy, błyszczące oczy i splecione dłonie przynosić będzie taki sam efekt.

Pierścionki z diamentami – Dlaczego wybrać właśnie ACLARI?

Pierścionki zaręczynowe to nasza specjalizacja i pasja. Jako pierwsi i jedyni na rynku postanowiliśmy w pełni oddać serce właśnie złotej biżuterii z brylantami. Czyni nas to nie tylko pasjonatami, ale również specjalistami w tej dziedzinie. Jako producent biżuterii oferujemy najlepszy stosunek wysokiej jakości wyrobów do ich ceny, a jako profesjonalny doradca, każdego klienta traktujemy indywidualnie, starając się pomóc w doborze idealnego zaręczynowego pierścionka zarówno jeśli chodzi o wzornictwo, jak i przeznaczony budżet. Wspieramy zakochanych w podjęciu tego najważniejszego kroku i decyzji o budowaniu wspólnego życia i zawarciu związku małżeńskiego. ACLARI Diamonds to nie tylko wysokiej jakości biżuteria i olśniewające piękno, ale również głęboka wiara w młodych ludzi i wieczną miłość.

Zakuwanie pierścionków

Pierścionki zaręczynowe i obrączki ślubne

Obrączki ślubne są naturalną kontynuacją Waszej wspólnej drogi. Do obrączek ślubnych Aclari przykładamy taką samą wagę jak do pierścionków. Wiemy, że uczestniczymy w wyjątkowych chwilach Waszego życia (zaręczyny i ślub) i z pełnym zaangażowaniem oraz dbałością o detale staramy się sprostać doniosłości tych chwil.

Stworzenie idealnych złotych obrączek dla pary bliskich sobie osób jest nie lada wyzwaniem. Dlatego zapraszamy Was do naszych salonów, gdzie możemy swobodnie porozmawiać, ustalić Wasze oczekiwania i potrzeby oraz zaproponować najbardziej optymalne z ponad 200 konfiguracji obrączek rozwiązanie. Tak, aby noszone przez Was obrączki idealnie sprawdzały się w codziennym życiu.

Obrączki ślubne

CENA PIERŚCIONKA ZARĘCZYNOWEGO

OD CZEGO ZALEŻY CENA PIERŚCIONKA?

Na cenę pierścionków z diamentami oraz brylantami największy wpływ ma masa i jakość kamienia. Im większy brylant, tym adekwatnie wyższa wartość.

Jednak masa to nie wszystko! Cena pierścionka uzależniona jest również od: koloru diamentu, czystości, jakości szlifu oraz symetrii.

Wiemy, że nasi klienci przykładają coraz większą wagę już nie tylko do wysokiej jakości wyrobów czy odpowiedniej próby złota, ale również, a może przede wszystkim, do jakości diamentów i brylantów osadzanych w biżuterii.

Z myślą o naszych klientach wprowadziliśmy możliwość wyboru indywidualnego i niepowtarzalnego diamentu (z indywidualnym oznaczeniem i certyfikatem wystawionym przez Międzynarodowy Instytut Gemmologiczny).

Pierścionki zaręczynowe ze złota

JAK PORÓWNAĆ CENĘ PIERŚCIONKA Z DIAMENTEM?

Często spotykanym błędem, przy porównywaniu cen pierścionków zaręczynowych z diamentami, jest nieodpowiednie zestawienie modeli do porównania.

Skutkiem czego zakupiony pierścionek może okazać się nie najlepszym wyborem, spośród wszystkich ofert dostępnych na rynku. Kamień będzie miał gorsze parametry, w porównaniu do innych w danym przedziale cenowym.

Aby uniknąć tego błędu, przedstawiamy 3 najważniejsze zasady porównywania pierścionków z diamentami.

3 ZASADY PORÓWNYWANIA CEN PIERŚCIONKÓW Z DIAMENTEM

  • Wybierz pierścionki o tej samej liczbie diamentów
  • Sprawdź, czy w porównywanych modelach znajdują się kamienie o tej samej masie
  • Porównuj pierścionki z diamentami o dokładnie tym samym kolorze, jakości szlifu, czystości (każdy z tych parametrów ma bardzo duży wpływ na cenę – dowiedz się więcej na ten temat tu)

Jeśli jakaś oferta budzi Twoje wątpliwości lub będziesz chciał się upewnić, czy dokonujesz odpowiedniego wyboru, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na każde Twoje pytanie oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Pierścionek Aclari

Który pierścionek będzie odpowiedni?

Zebrałeś już informacje o diamentach, kruszec jest raczej oczywisty - złoto. Zastanawiasz się jeszcze zapewne czy wybrać białe czy żółte. A co, jakby w wyborze pierścionka mogła pomóc Ci znajomość charakteru Twojej wybranki?

Poznaj 4 kolekcje pierścionków zaręczynowych ACLARI i zdecyduj, który rozbłyśnie na Jej palcu najbardziej autentycznym blaskiem. Wybór nie jest łatwy, dlatego postaraliśmy się oddać charakter naszych kolekcji i pomóc Ci w dopasowaniu.

Kartezja - to niepodważalne, ponadczasowe piękno klasycznych pierścionków zaręczynowych. “Klasyką” nazywamy pierścionki o zgrabnej obrączce, zwieńczonej pojedynczym kamieniem centralnym. Genialna prostota minimalistycznego designu sprawia, że to jaśniejący w koronie brylant skupia na sobie całą uwagę. Więcej o kolekcji Kartezja

Roso - pierscionki finezyjne i eteryczne. Inspirowany naturą falujący kształt obrączki stanowi piękną zapowiedź dla zakutych w pierścionku diamentów. Harmonijne fale białego i żółtego złota otulają brylanty, przywodząc na myśl motywy roślinne, symbole równowagi i wieczności. Więcej o kolekcji Roso

Sablo - wyjątkowe pierścionki zaręczynowe typu obrączkowego - w przeciwieństwie do pierścionków klasycznych, pierścionki Sablo nie posiadają kamienia centralnego. Ich piękno kryje się w złotej wysadzanej obrączce, która iskrzy się blaskiem licznych drobnych brylantów. Więcej o kolekcji Sablo

Ventego - tę kolekcję wypełnia eksplozja blasku wielokamieniowych pierścionków zaręczynowych. Są one niemal równie popularne, jak pierścionki klasyczne, a olśniewający blask dziesiątek roziskrzonych brylantów zapiera dech w piersi i hipnotyzuje. Ventego puszcza wodze fantazji, czego efektem jest plejada finezyjnych kształtów i luksusowych zdobień. Więcej o kolekcji Ventego

Idealny pierścionek zaręczynowy
2020 - ACLARI - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.