Pierścionki zaręczynowe z brylantami, diamentami

4.47 (10768)
Pierścionek zaręczynowy

Pierścionki zaręczynowe

Filozofią marki ACLARI Diamonds jest dopasownie biżuterii do oczekiwań naszych klientów. My zajmujemy się stroną techniczną zamówienia, a Ty przedstawiasz nam swoje pragnienia i oczekiwania względem biżuterii. Z najwyższą starannością i przyjemnością pomagamy Ci spełniać marzenia o wspólnym życiu z bliską osobą.


strona
Bezpłatna wysyłka
Bezpłatna wysyłka
Dostawa w 24h
Dostawa w 24h
100 dni na bezpłatny zwrot
100 dni na bezpłatny zwrot
Bezpłatna korekta rozmiaru
Bezpłatna korekta rozmiaru

Jesteśmy pewni, że każdy mężczyzna oglądający naszą biżuterię doceni artystyczny kunszt ich wykonania, zachwyci się precyzją wyrazistych szlifów, które jednocześnie skrywają w sobie ponadczasowe piękno. Wiemy też, że moment zakupu pierścionka będzie dla Ciebie pełen wzruszeń. Cieszymy się, że możemy w uczestniczyć w podejmowaniu tak ważnej decyzji. Powiedz nam, jaką osobą jest wybranka Twojego serca, a my stworzymy biżuterię z mniejszym lub imponującym brylantem, która odda jej charakter, temperament, zainteresowania. Kamienie szlachetne podkreślą wszystkie cechy.

Każdy pierścionek opuszczający pracownię ACLARI Diamonds opowiada historię Waszej miłości w najpiękniejszy sposób.

Złoty pierścionek z brylantem to symbol miłości

Dlaczego akurat pierścionek z brylantem jest tak często wybierany jako najpiękniejszy na zaręczyny? Ponieważ jest delikatny i ma dużą wartość symboliczną. Przypominają o tym, żeby każdego dnia dbać o miłość, a będzie ona mocna i niewzruszona jak kamień. Uczucie narzeczonych może jaśnieć cudownym blaskiem przez całe życie, stale udoskonalane i szlifowane przez wiele lat. Wasza relacja nabiera tak wybitnego kształtu, jaki ma diament. Dlatego w ACLARI Diamonds uważamy, że pierścionek z brylantem to nie tylko przedmiot.

Zaczyna się ono od wyznania miłości, a cóż może być jej lepszym symbolem niż pierścionek zaręczynowy z diamentem będący małym dziełem sztuki?

Pierścionki zaręczynowe z białego i żółtego złota

Jak tworzymy nasze złote pierścionki zaręczynowe?

Dla nas tworzenie pierścionków zaręczynowych to rzemiosło, ale też artystyczny proces wymagający wybrania najlepszego kruszcu. Złoto w pierwotnej formie jest miękkie, pracujemy na nim, tworząc idealny okrąg i wzmacniając go, by był twardy i odporny na uszkodzenia. Taki efekt uzyskujemy w procesie hartowania biżuterii w wysokiej temperaturze. Na końcu nadajemy jej ostatnich szlifów, wydobywając oszałamiający blask i perfekcyjną gładkość podczas polerowania.

Ostatecznej oprawy diamenty nabierają dopiero w naszej pracowni pracowni. Początkowo to po prostu bryłki węgla ukryte w ziemi, które przesuwają się na jej powierzchnię pod wpływem działania sił natury. Krystalizują się i są wydobywane przez człowieka. W procesie szlifowania zamieniają się w prawdziwe dzieła sztuki – potrzeba czasu, cierpliwości, dokładności, a przede wszystkim pasji, aby ukazać ich piękno. Warto, ponieważ te kamienie szlachetne są najtrwalsze na świecie i spektakularnie odbijają światło.

Proces tworzenia pierścionków

Złote pierścionki – rodzaje kruszców

Chcąc w pełni odpowiedzieć na wszystkie potrzeby i dać Ci możliwość znalezienia najpiękniejszego pierścionka zaręczynowego, kamienie osadzamy na obrączkach wykonanych z różnych rodzajów złota. Pierścionek zaręczynowy z brylantem prezentuje się efektownie tylko wtedy, gdy każdy jego element jest ze sobą spójny, podkreśla charakter nowej właścicielki i już od momentu włożeniu zdobywa bez reszty jej serce. Dlatego nasz sklep oferuje złote modele w różnych odcieniach. Wśród nich można znaleźć:

 • żółte złoto – klasyczne i ponadczasowe, nigdy nie wychodzi z mody i pasuje wszystkim paniom bez względu na wiek, odcień skóry czy sposób ubierania się; biżuteria z żółtego złota jest synonimem luksusu oraz elegancji,

 • białe złoto – nowoczesne i niezwykle wymowne; złoto białe zachwyca swoją skromnością, a zarazem mocą i wolnością; to symbol nieskazitelności oraz uduchowienia, dlatego jest kruszcem tak chętnie wybieranym przy okazji celebrowania zaręczyn.

Rozumiesz już, że złote pierścionki zaręczynowe to nie tylko kwestia piękna, które jest niepodważalne. To także cała gama uczuć i emocji zaklęta w jednej dekoracji. Potrafią przekazać więcej niż milion słów i poruszają serca wszystkich kobiet! W naszej ofercie znajdziesz je w dziesiątkach wariantów – z jednym dominującym kamieniem, z wieloma mniejszymi, gdzie próba złota, podobnie jak masa kamienia, jest wysoka, a design zapierający dech w piersiach.

Zakuwanie pierścionków

ACLARI Diamonds – dlaczego warto wybrać nasze złote pierścionki?

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji najpiękniejszych pierścionków zaręczynowych. Ten rodzaj biżuterii z diamentami od lat jest naszą największą pasją. Dzielimy się nią z Tobą, oferując:

 • najlepszy stosunek ceny do jakości wyrobu,

 • profesjonalne wsparcie doradców, którzy traktują każdego klienta indywidualnie, sugerując wybór pierścionków odpowiadających preferencjom i budżetowi,

 • piękną biżuterię z żółtego i białego złota, zdobione pojedynczym brylantem lub wieloma mniejszymi kamykami.

Nasza biżuteria jest olśniewająca pod względem wyglądu i jakości wykonania. To niezwykły symbol głębokiej miłości, która łączy dwoje ludzi na zawsze.

W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe złote pierścionki zaręczynowe zdobione wyselekcjonowanymi kamieniami szlachetnymi. Każdy z nich jest inny i niepowtarzalny, a jest to zasługą wysokiej jakości szlifów wykonanych z najwyższą dbałością oraz precyzją. Dopiero oszlifowany diament staje się brylantem i odsłania całe swe bogactwo.

Tradycjonalistom proponujemy biżuterię z osadzonymi w niej kamieniami mającymi szlif idealny, głęboki lub płytki. Wielbicielom odważnych akcentów polecamy najpiękniejszy szlif brylantowy w fantazyjnej oprawie – nieoczywistej, czasem niespokojnej, zawsze wzbudzającej zachwyt!

Obrączki ślubne

Pierścionek zaręczynowy – czy tylko diament?

Choć diamenty są bez wątpienia uwielbiane przez kobiety i uchodzą za jedne z najbardziej luksusowych kamieni szlachetnych na świecie, to warto wspomnieć też o innych, które w złotej oprawie prezentują się równie efektownie. Obok pierścionków z brylantami mężczyźni wybierają:

 • szmaragd – elegancki zielony kamień niegdyś kojarzony z królewskimi klejnotami dzisiaj wraca do łask, głównie za sprawą biżuterii ślubnej i zaręczynowej,

 • rubin – kamień w czerwonym odcieniu zwraca uwagę już z daleka. Jak sama nazwa wskazuje, jest symbolem płomiennej miłości, a zarazem niezwykle efektownym zwieńczeniem biżuterii,

 • szafir – cechuje go intensywnie niebieski odcień i wysoka twardość. Pięknie wygląda szczególnie w oprawie z białego złota.

Pierścionek Aclari

ACLARI Diamonds – złote pierścionki i obrączki

Uroczystość zaręczyn to zazwyczaj pierwszy krok na drodze do organizacji wesela i połączenia dwóch dróg w jedną. Obrączki ślubne to naturalny symbol głębokiego uczucia, przywiązania i przysięgi obowiązującej aż do śmierci. Proponując wyjątkową biżuterię z diamentami mamy swój wkład w budowanie wspomnień oraz celebrowanie najpiękniejszych momentów w życiu. Poprzez niezwykłą precyzję i wyselekcjonowane kamienie oraz kruszce akcentujemy doniosłość tych chwil.

W naszych salonach czekają na Ciebie i przyszłego współmałżonka doświadczeni doradcy. Opowiedz nam, jakie obrączki sobie wyobraziłeś, a my spośród blisko 200 wzorów zaproponujemy Ci ten najlepszy – uświetni on dzień zaślubin i stanie się ulubioną biżuterią codzienną na resztę życia.

Ile kosztuje pierścionek zaręczynowy?

Na cenę pierścionka zaręczynowego wpływa przede wszystkim masa, jakość kruszcu oraz rodzaj kamienia i to, jak duży jest brylant. Nie bez znaczenia dla wyceny jest kolor diamentu, jakość wykonanych szlifów, czystość oraz symetria.

Naszym klientom proponujemy wyłącznie wyselekcjonowane wyroby wysokiej jakości. Dbamy o to, aby próba złota i jakość osadzanych w nich brylantów była wyjątkowa. Doradzamy Ci, co wybrać, jak również chętnie realizujemy zamówienia indywidualne.

Idealny pierścionek zaręczynowy

Jak ocenić diament? W tym celu należy posłużyć się metodą 4C, która skupia się na czterech najważniejszych właściwościach tych kamieni. Są nimi:

 • karat,

 • barwa,

 • szlif,

 • czystość.

Wszystkie szczegółowe informacje oraz całą specyfikę biżuterii znajdziesz przy poszczególnych typach produktów. Jeżeli jakieś dane będą dla Ciebie niejasne lub będziesz miał dodatkowe pytanie na temat realizacji zamówienia – skontaktuj się ze swoim doradcą z ACLARI Diamonds.

Porównywanie cen pierścionków

Chcąc porównać cenę pierścionków, trzeba wybrać modele mające bardzo zbliżone parametry. Błędem jest zestawianie modeli srebrnych ze złotymi, wysadzanych wieloma kamyczkami z tym, w których króluje tylko jeden kamień. Każdy z nich będzie miał inną wartość, a różnice w cenach faktycznie mogą być spore.

Postępując zgodnie z poniższą instrukcją szybko i skutecznie porównasz modele pierścionków, które według Ciebie są najpiękniejsze. Zrobisz, przestrzegając trzech zasad:

 • do porównania wybierz złote pierścionki z taką samą liczbą diamentów,

 • sprawdź, czy masa diamentów w każdym z modeli jest taka sama,

 • sprawdź, czy kolor, jakość szlifu i deklarowana czystość są takie same – to one mają duży wpływ na finalną cenę produktu.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci w podjęciu jednej z najważniejszych decyzji w życiu, jaką jest zakup biżuterii na zaręczyny.

Wybór pierścionka – jak znaleźć ten jedyny?

Każdy pierścionek zaręczynowy jest wyjątkowy i niepowtarzalny – głównie ze względu na osobę, która go nosi. Skoro znasz już wszystkie parametry techniczne, jakie należy wziąć pod uwagę przy wyborze, teraz zastanów się, jaka biżuterię lubi Twoja ukochana, jakie cechy jej charakteru cenisz najbardziej, jaki styl preferuje na co dzień. Dzięki zebraniu takich informacji będzie Ci łatwiej wybrać pierścionek, który skradnie jej serce.

Chcąc jak najlepiej odpowiedzieć na wszystkie potrzeby, przygotowaliśmy cztery kolekcje ACLARI Diamonds. Wśród nich na pewno czeka idealna biżuteria dla Twojej przyszłej żony.

 • Kartezja – klasyczne pierścionki zaręczynowe cieszą się dużą sympatią. Zgrabną obrączkę wieńczy pojedynczy kamień o niezwykłym blasku i perfekcyjnych szlifach. Minimalistyczny design wydobywa całe piękno diamentu i skupia na sobie wzrok.

 • Roso – to eteryczna i finezyjna kolekcja, która opiera się na motywie fali. Niecodzienny kształt obrączki stanowi doskonałą bazę dla kamieni szlachetnych, a symbolizuje równowagę i wieczność.

 • Sablo – seria pierścionków inspirowanych prostymi obrączkami to doskonały symbol miłości i oddania. Brak kamienia centralnego rekompensują tu liczne drobne kamyczki umieszczone niczym koronka wokół krążka. W efekcie lśni on blaskiem licznych diamentów.

 • Ventego – nasi projektanci postawili w niej na eksplozję blasku, jaką zapewnia połączenie dziesiątek małych kamyków. Roziskrzone brylanty zapierają dech w piersiach, hipnotyzują. Luksusowe wyroby jubilerskie poruszą wszystkie struny w sercu i wyobraźni.

Obejrzyj nasze kolekcje i zachwyć się pięknem diamentów zakutych w obrączkach z żółtego lub białego złota.

Jak dobrać rozmiar pierścionka zaręczynowego?

Styl pierścionka zaręczynowego to jeszcze nie wszystko! Niemal każdy mężczyzna przyznaje, że najczęściej trudnością jest wybranie odpowiedniego... rozmiaru. Oczywiście najprościej byłoby zmierzyć obwód palca ukochanej, ale kiedy zaręczyny mają być niespodzianką, to musisz zrobić własne dochodzenie w tej sprawie.

Jeśli Twoja kobieta ma złote pierścionki, spróbuj "pożyczyć" je w czasie jej nieobecności. Zmierz je sam lub poproś o pomoc jubilera. Innym sposobem na to, jak poznać rozmiar jest odciśnięcie pierścionka w masie plastycznej jaką jest np. plastelina. Warto poprosić też o pomoc przyjaciółkę dziewczyny lub członka jej rodziny. Alternatywą pozostaje zmierzenie jej palca np. sznureczkiem, gdy śpi.

Mając informację o obwodzie palca, zestaw ją z danymi na naszej stronie. W tabeli online uzyskasz bardzo dokładne informacje o tym, jakie rozmiary pierścionków odpowiadają, jakiemu obwodowi.

Pierścionek zaręczynowy – jak wybrać i gdzie kupić

Jak widzisz, pierścionki zaręczynowe mogą przybierać różne formy. Dlatego warto dopasować produkt do stylu kobiety, ale też budżetu, jakim dysponujesz. Z przyjemnością i fachowo w podjęciu decyzji pomoże Ci obsługa klienta ACLARI Diamonds. To gwarancja, że wspólnie znajdziemy idealny, najpiękniejszy pierścionek dla Twojej przyszłej narzeczonej!

Polecamy przejrzenie dostępnych kategorii. Każda z nich to produkty w przedziałach:

Kiedy planujesz poprosić ukochaną o rękę, musisz odpowiednio przygotować się do tego wydarzenia. Zaręczyny to piękna i wzruszająca chwila – aby nie odeszła w niepamięć, zostaje po nich najpiękniejszy pierścionek. Naszym zdaniem jest nim oczywiście biżuteria, którą wieńczy perfekcyjny diament.


Oceny produktów w kategorii: Pierścionki zaręczynowe z brylantami, diamentami

Ilość opinii

10768

Ostatnio dodana ocena

Bardzo miła obsługa i fachowe doradztwo. Duży asortyment na każdą kieszeń. Świetna jakość w stosunku do ceny. Polecam !!!

- Marcin, 17.03.2021

Średnia ocena

4.47/ 5
Dołącz do nas : facebook instagram
2021 - JUBILER ACLARI ® - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.