Manufaktura Aclari

W ACLARI mamy 100% pewność, że oferujemy naszym klientom najwyższą jakość i najlepsze warunki zakupu. Biżuteria produkowana jest ręcznie, w Polsce, przez naszych złotników z ponad 30-letnim doświadczeniem, którzy swoją pracę wykonują z największą dbałością o detale i prawdziwą pasją. Oddaliśmy serce na wyłączność złotej biżuterii z brylantami, co uczyniło nas specjalistami w tym zakresie i liderem na rynku.

Oferujemy największy wybór złotych
Diamenty sprowadzamy wyłącznie z krajów nieobjętych konfliktami
pierścionków zaręczynowych z brylantami, zarówno pod kątem cenowym jak i stylistycznym. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele klasyczne, jak i bardzo nowoczesne, jedno i wielokamieniowe, z białego, żółtego i łączonego złota, a wszystkie produkty objęte są 2-letnią gwarancją. Diamenty, które zakuwamy w naszych pierścionkach sprowadzamy wyłącznie z krajów nieobjętych konfliktami.
ACLARI to nie tylko marka jubilerska, ale również firma odpowiedzialna społecznie. Prowadzimy biznes na fundamencie wartości, które przyświecają nam zarówno w relacjach z klientami, jak również w modelu biznesowym. Chcemy, żeby zarówno proces produkcji, jak i ostateczne wyroby, przyczyniały się jedynie do celebracji miłości.
Nasze pierścionki tworzymy razem: Najpierw my zakuwamy w pierścionku miłość do brylantów. Następnie Wy czynicie go znakiem wzajemnej miłości i decyzji o budowaniu życia we dwoje i na zawsze. Właśnie wtedy pierścionek zaręczynowy ACLARI staje się prawdziwym, ponadczasowym arcydziełem.

Dołącz do nas : facebook instagram
2024 - Jubiler ACLARI Diamonds – biżuteria, pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne ® - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.