HISTORIA MARKI

ACLARI Diamonds to firma z tradycjami – stworzona przez rodzinę gemmologów. Zaangażowanie i pasja w tworzeniu biżuterii sprawiły, że zainteresowanie naszymi produktami było ogromne. To zainspirowało nas do tego, aby wykreować własną markę, a następnie oferować klientom polskie produkty najlepszej jakości, ale również uczciwe ceny i doskonałą obsługę posprzedażową.

To zainspirowało nas do tego, aby wykreować własną markę, a następnie oferować klientom polskie produkty najlepszej jakości, ale również uczciwe ceny i doskonałą obsługę posprzedażową.

Otworzyliśmy naszą pierwszą pracownię jubilerską w Polsce.

Swoją działalność rozpoczęliśmy jako hurtownia jubilerska sprzedająca ręcznie tworzoną biżuterię wyłącznie z brylantami. Nasze rękodzieło szybko zdobyło popularność na polskim rynku jubilerskim. Od początku wyróżnialiśmy się jakością, oryginalnym wzornictwem oraz dbałością o detale.

ACLARI Diamonds to firma z tradycjami – stworzona przez rodzinę gemmologów. Zaangażowanie i pasja w tworzeniu biżuterii sprawiły, że zainteresowanie naszymi produktami było ogromne. Zaangażowanie i pasja w tworzeniu biżuterii sprawiły, że zainteresowanie naszymi produktami było ogromne. To zainspirowało nas do tego, aby wykreować własną markę, a następnie oferować klientom polskie produkty najlepszej jakości, ale również uczciwe ceny i doskonałą obsługę posprzedażową.

Stworzyliśmy pierwszy w Polsce sklep internetowy oferujący wyłącznie złotą biżuterię z diamentami. Wcześniej funkcjonowaliśmy pod nazwą „Aimor”. Przejrzysta i nowoczesna prezentacja produktów, bogata oferta, a także prokliencki model sprzedaży szybko podbiły serca klientów.

Dbając o najwyższy poziom satysfakcji kupujących oraz zaspokojenie ich potrzeb, otworzyliśmy pierwszy salon w Złotych Tarasach, aby móc zaprezentować naszą biżuterię na żywo.

Salon w Warszawie zaczął cieszyć się dużą popularnością – klienci zaczęli polecać sobie nawzajem nasze produkty oraz markę. Ten sukces był motywacją do otwierania kolejnych salonów stacjonarnych w pozostałych częściach Polski.

Nasza wysoka specjalizacja, innowacyjne rozwiązania sprzedażowe oraz model obsługi nastawiony na klienta zostały docenione podczas posiedzenia kapituły programu Laur Konsumenta. Wtedy otrzymaliśmy tytuł „Odkrycie Roku 2017”.

Chcąc uatrakcyjnić naszą ofertę, wzbogaciliśmy ją o kolejne modele z coraz większymi brylantami.

Dołącz do nas : facebook instagram
2024 - Jubiler ACLARI Diamonds – biżuteria, pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne ® - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.