Zwroty

Nasza biżuteria z brylantami cieszy się dużą popularnością, Klienci cenią sobie wysoką jakość produktów, ich zgodność z opisem i prezentacją na stronie.

Naszym celem jest tworzenie nieskazitelnego piękna, jeśli jednak nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany zakupioną biżuterią, możesz skorzystać z bezpłatnego zwrotu.

Zgłoś zwrot

Jak to działa?

Czas na dokonanie
bezpłatnego zwrotu

Zwrotu możesz dokonać w terminie 100 dni od daty otrzymania przesyłki z zakupem.

Prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podawania przyczyny przysługuje każdemu konsumentowi. Celem ułatwienia skorzystania z tego uprawnienia oferujemy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej nieodpłatną usługę odbioru rzeczy od konsumenta.

Czas realizacji
zwrotu pieniędzy

Po zbadaniu wyrobu przez rzeczoznawcę i pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, zwrot kwoty zakupu zostanie dokonany bez zbędnej zwłoki i nie później niż w ciągu 7 dni roboczych od dnia wydania decyzji o akceptacji zwrotu.

Procedura zgłoszeniowa
zwrotu

Aby skorzystać z bezpłatnego zwrotu postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

Poinformuj nas o chęci dokonania zwrotu. W tym celu wypełnij formularz, korzystając z przycisku „Zgłoś Zwrot”. Oczekuj na wiadomość e-mail od ACLARI zawierającą etykietę przewozową UPS, dzięki której możliwe będzie nadanie bezpłatnej przesyłki. W miarę możliwości w przesyłce powinny znaleźć się: produkt ACLARI, oryginalne opakowanie, certyfikat oraz paragon/faktura.

Procedura przyjęcia towaru zwracanego
po odstąpieniu od umowy

  • Na produkcie będącym pierścionkiem nie była dokonywana wcześniej korekta rozmiaru ani grawer
  • Zwracany towar nie nosi żadnych śladów użytkowania
  • Zwrot zostanie zgłoszony w terminie 100 dni kalendarzowych od daty otrzymania produktu. Do zwracanego produktu należy dołączyć dowód zakupu.
  • Jeśli oprócz certyfikatu ACLARI, produkt posiada dodatkowy certyfikat Instytutu Gemmologicznego, należy zwrócić go razem z produktem

Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości zwracanego produktu. Stwierdzenie zmniejszenia wartości zwracanego produktu może wiązać się ze zmniejszeniem kwoty zwrotu.

Dołącz do nas : facebook instagram
2024 - Jubiler ACLARI Diamonds – biżuteria, pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne ® - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.