Pierścionki zaręczynowe do 10000zł

4.44 (1470)

strona
Bezpłatna wysyłka
Bezpłatna wysyłka
Dostawa w 24h
Dostawa w 24h
100 dni na bezpłatny zwrot
100 dni na bezpłatny zwrot
Bezpłatna korekta rozmiaru
Bezpłatna korekta rozmiaru

W tej kategorii znajdziesz najpiękniejsze złote pierścionki zaręczynowe do 10000 zł, które wyrażą moc Twojego uczucia. Pośród licznych propozycji czekają na Ciebie diamenty i brylanty oprawione w białe oraz żółte złoto próby 585. Autentyczność i najwyższą jakość kamieni potwierdzają certyfikaty nadane przez Instytut Gemmologiczny. Ich klasę rozpoznać można po niepowtarzalnym blasku, który wokół siebie roztaczają. Proponujemy zarówno wąskie obrączki, które dobrze eksponują klejnot i skupiają na nim całą uwagę, jak i szerokie krążki o zdecydowanym designie wysadzane dużym lśniącym kamieniem. Jeśli szukasz biżuterii wielokamieniowej z brylantami lub diamentami, których masa sięga nawet 0,70 CT – jesteś w dobrym miejscu. Wyróżnia nas atrakcyjna cena i wzory, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Luksusowe i solidnie wykonane wyroby jubilerskie mogą być tanie. Dodaj wyjątkowości momentowi oświadczyn i olśnij partnerkę jednym ze wzorów wprost od Aclari.

Złoty pierścionek zaręczynowy, który złączy Was na zawsze

W kolekcji do 10000 zł oferujemy klasykę, której piękno nie przemija. Zobacz model P0199BB z serii Kartezja i zachwyć się dużym kamieniem o masie 0,70 CT i wąską obrączką z białego złota próby 585. Do serca wielbicielki szerokich krążków może trafić połyskujący brylantem wariant P0085ZB. Zwolenniczkę bogatych kompozycji i luksusu ujmie wysadzany diamentami P0569BB z kolekcji Ventego. Tanie ekskluzywne pierścionki zaręczynowe to specjalność Aclari. Zobacz wszystkie wzory i poznaj ceny, które przyjemnie Cię zaskoczą. Kup ukochanej złotą biżuterię, która zdobędzie jej serce.

Dołącz do nas : facebook instagram
2021 - JUBILER ACLARI ® - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.