O ACLARI

Twórcy marki ACLARI są producentami biżuterii z brylantami aktywnymi na rynku jubilerskim od 25 lat. Zaczęliśmy od hurtowni brylantowych wyrobów jubilerskich, postanowiliśmy jednak zakończyć tę działalność, a zdobyte doświadczenie wykorzystać do stworzenia wyjątkowej marki oferującej luksusową złotą biżuterię z brylantami w cenach, które pozwolą wszystkim zakochanym symbolicznie przypieczętować swoją miłość właśnie biżuterią z brylantami.

Tak powstała marka ACLARI Diamonds.

Za marką ACLARI stoi rodzina ekspertów i pasjonatów diamentów.

Nasza biżuteria wykonywana jest ręcznie w Polsce przez najwyższej klasy złotników z ponad 30 letnim doświadczeniem.

Same kamienie pochodzą wyłącznie z krajów nieobjętych konfliktami. Co za tym idzie, wartość wyrobów ACLARI nie opiera się jedynie na ich jakości i parametrach, ale również na profesjonalizmie i etyce, przestrzeganym w każdym aspekcie biznesu.

Historia ACLARI

Gdy marka ACLARI pojawiła się na rynku, niemal natychmiast zyskała ogromną popularność. Jednym z wyraźnych elementów naszej przewagi konkurencyjnej są niespotykanie korzystne ceny.

Bez względu na sezon, przez cały rok oferujemy naszym klientom najbardziej atrakcyjne ceny na polskim rynku jubilerskim. Jak to możliwe? Odpowiedź jest prosta: jako producent naszej biżuterii, tworząc ofertę cenową jesteśmy zależni wyłącznie od kursu walut i surowców, a nie od marży innego producenta czy kosztów pośredników. Dzięki temu możemy kształtować ją w zgodzie z własnymi założeniami - a naszym założeniem jest uczciwa i atrakcyjna, bardzo różnorodna oferta, która nie stawia miłości ograniczeń finansowych.

Oferta ACLARI

Wyróżnia nas nie tylko cena, ale poziom specjalizacji i najszersza oferta na rynku. W odróżnieniu od innych firm jubilerskich, nie traktujemy złota i brylantów jako jedną z opcji, jako alternatywę i dodatek do oferty.

ACLARI to wyłącznie złoto i brylanty, które są sercem i fundamentem całej naszej działalności. Stworzona i prowadzona przez ekspertów jubilerstwa i diamentów i na nich wyłącznie skupiona, ACLARI gwarantuje ogromną staranność w doborze kruszca i kamieni, jednocześnie prezentując najszerszą i najbardziej różnorodną ofertą biżuterii z brylantami na rynku, zarówno w odniesieniu do cen, jak i wzorów oraz parametrów zakuwanych w biżuterii kamieni.

Oferty Standardowa pozwala klientom wybierać spośród ponad 300 zróżnicowanych wzorów o określonym z góry, bardzo korzystnym zestawie parametrów, podczas gdy oferta Indywidualna umożliwia ich samodzielny dobór za pomocą konfiguratora.

Wizja ACLARI

Nasza wizja jest wyzwaniem, które stawiamy sobie każdego dnia. Poprzeczka, którą utrzymujemy na najwyższym poziomie. Opiera się na najważniejszych dla nas wartościach. Wszystkie wartości i decyzje biznesowe w ACLARI opierają się na naszej misji: Chcemy wspierać zakochanych w podjęciu tej najważniejszej i najpiękniejszej decyzji w życiu. Wierzymy, że miłość jest wieczna - tak, jak diamenty - i dlatego chcemy, żeby właśnie złota biżuteria z diamentami ACLARI mogła być dla Państwa jej symbolem.

Zakupy Online

Zakupy w ACLARI to czysta przyjemność, nie tylko ze względu na okazję i oszałamiające piękno naszej biżuterii. Oferujemy sprzedaż w modelu omnichannel. Klientów, którzy preferują zakupy klasyczne, zapraszamy do nowoczesnych salonów w 7 miastach Polski. Siedząc w wygodnym fotelu, przy dźwiękach relaksującej muzyki, w otoczeniu delikatnego brylantowego blasku, każdy z naszych klientów może liczyć na niepodzielną uwagę jednej z wyspecjalizowanych doradczyń, które w spokojnej i dyskretnej atmosferze udzielają wszystkich najważniejszych informacji na temat naszej oferty, parametrów złota i brylantów, jak również pomagają w wyborze idealnego pierścionka. W salonach dostępne są również tablety z materiałem edukacyjnym, które pozwalają samodzielnie zapoznać się z ważnymi informacjami na temat brylantów.

Dla tych z kolei, którzy preferują zakupy online, stworzyliśmy przyjazny użytkownikowi, nowoczesny sklep internetowy, w którym zakupu biżuterii z brylantami można dokonać w zaledwie kilku krokach. Zakupy w naszym sklepie internetowym są intuicyjne, proste, a przede wszystkim bezpieczne. Zapewniamy również, że ceny pierścionków, korzyści dodatkowe oraz prawa klientów są dokładnie takie same, bez względu na to, czy zakup został dokonany w salonie, czy online.

Dołącz do nas : facebook instagram
2024 - Jubiler ACLARI Diamonds – biżuteria, pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne ® - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.