Pytania i odpowiedzi

 1. Każdemu z naszych klientów przysługuje jednorazowa, bezpłatna korekta rozmiaru do wykorzystania w dowolnym terminie. Dowiedz sie więcej
 2. Jesteśmy w stanie dopasować dla Ciebie każdy rozmiar pierścionka.
 3. Korekta rozmiaru pierścionka nie pozostawia po sobie żadnych widocznych śladów i nie wpływa na jakość pierścionka.
 4. Tak, oferujemy możliwość dokonania zwrotu produktu w ciągu 100 dni od daty otrzymania przesyłki. Dowiedz się więcej
 5. Na każdy produkt udzielamy 2-letniej gwarancji. Dowiedz się więcej
 6. Wysyłki na terenie Unii Europejskiej zawsze realizowane są bezpłatnie.
 7. Wysyłki zagraniczne realizujemy na terenie Unii Europejskiej i są one bezpłatne.
 8. Tak, odbiór osobisty możliwy jest w jednym z naszych salonów.
 9. Tak, realizujemy zamówienia za pobraniem. Wybór wysyłki za pobraniem nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.
 10. Każdy wyrób pakowany jest w eleganckie pudełko ACLARI. Przesyłka zapakowana jest w dyskretną kopertę, która nie zdradza jej zawartości.
 11. Białe złoto jest ligurą palladowo-niklową. Biżuteria jest pokrywana warstwą rodu, który jest metalem szlachetnym i nadaje złotu dodatkową głębię bieli.
 12. Przy przedpłacie na konto realizujemy płatności poprzez system PayU obsługujący większość banków w Polsce. Płatność realizowana jest natychmiastowo. Klient nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Realizujemy także zamówienia z płatnością gotówką przy odbiorze przesyłki.
 13. Tak. Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa system PayU, które nadzorowane jest przez Narodowy Bank Polski.
 14. Aby sprawdzić jak najlepiej dobrać rozmiar pierścionka kliknij tutaj .
 15. Tak. Zdjęcia przedstawione na stronie są w 100% oryginalne i wykonywane przez naszych fotografów profesjonalnym sprzętem.
 16. Brylanty certyfikowane są przez rzeczoznawcę z dyplomem Międzynarodowego Instytutu Gemmologicznego IGI, który czuwa nad jakością naszych wyrobów. Więcej o naszych brylantach dowiesz sie tutaj
 17. Tak, do każdego produktu dołączany jest certyfikat jakości złota i brylantów. Znajdziesz tam informacje o próbie złota i masie wyrobu. W przypadku diamentów podajemy liczbe kamieni zakutych w wyrób, masę diamentów, czystość, barwę, proporcje oraz jakość szlifu brylantów.
 18. Jesteśmy producentem biżuterii. Pozwala nam to stosować do produkcji naszych wyrobów złoto i brylanty bardzo wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.
 19. Tak, jednak w pierwszej kolejności konieczne jest dokonanie zwrotu zakupionego pierścionka, a następnie zamówienie nowego.
2020 - ACLARI - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.