Formy płatności

Dla Twojej wygody oferujemy wiele możliwości płatności za nasze produkty.

PayU

PayU

System ten gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa i znajduje się pod nadzorem Narodowego Banku Polskiego. Skorzystanie z tej opcji płatności również nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Akceptowane są również karty kredytowe.
PayPal

PayPal

W systemie PayPal możesz płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal.
PayU - raty

PayU - Raty

Cała procedura odbywa się online, to tylko kilka kroków, a decyzję otrzymasz nawet w 15 minut. Skorzystanie z tej opcji płatności nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.
Płatność za pobraniem

Płatność za pobraniem

Wybierając tę formę płatności, za zamówioną biżuterię płacisz przy odbiorze swojej przesyłki. Płatności dokonasz u kuriera UPS, lub podczas odbioru w salonie Aclari. Odbiór w Paczkomacie możliwy jest tylko po wcześniejszej przedpłacie.
Płatność gotówką lub kartą

Gotówką lub kartą w salonie

Tę formę płatności możesz wybrać odbierając produkt w jednym z naszych salonów firmowych w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Gdyni lub Wrocławiu. Akceptujemy karty - za swoje zakupy zapłacisz kartą kredytową lub kartą płatniczą
Przelew tradycyjny

Przelew tradycyjny

Zapłać za zamówione produkty przelewem tradycyjnym w swoim banku lub na Poczcie. Po zaksięgownaiu wpłaty otrzymasz inforamcję o rozpoczęciu procesu realizacji zamówienia.
obsługiwane banki
Dołącz do nas : facebook instagram
2024 - Jubiler ACLARI Diamonds – biżuteria, pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne ® - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.