NA KTÓREJ RĘCE
PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY?

Magia zaręczyn kryje się w szczegółach.

Twoja wybranka musi widzieć pewność w każdym Twoim spojrzeniu, uśmiechu i geście. Dlatego gdy powie "tak", ważne jest, abyś nie zawahał się zakładając na Jej palec pierścionek zaręczynowy.

Zgodnie z tradycją, do dnia ślubu narzeczona nosi pierścionek na palcu serdecznym prawej dłoni. Serdecznym, czyli tym najbliżej małego palca. Ma to znaczenie symboliczne, jako że to właśnie prawą dłoń kładziemy na sercu przy najważniejszych wyznaniach oraz podajemy małżonkowi składając przysięgę małżeńską. Czasem po ślubie pierścionek zaręczynowy ustępuje miejsca obrączce i przenosi się na serdeczny palec dłoni lewej, a czasem obrączka i pierścionek noszone są na tym samym palcu.

Najważniejsze jednak jest aby pierścionek zaręczynowy odróżniał się od innych kształtem, kamieniem i materiałem, z których został on wykonany. Złoty pierścionek z brylantem ma jednoznaczną wymowę:

" chcę, abyśmy szlifowali naszą miłość, budowali ją na złotych zasadach, by lśniła radością, była jednocześnie delikatna, trwała i ponadczasowa jak brylant. "

Żadna inna biżuteria nie niesie za sobą tak pięknego przesłania.

2020 - ACLARI - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.