Zaręczyny w Europejskiej Stolicy? Sprawdź ile kosztuje najnowszy trend.

Autor: Aclari
Data: 4.5 (4)

zareczyny w stolicy 800x300

Chcesz, żeby Twoje oświadczyny spełniły marzenia Twojej wybranki. Wiesz, że wszystko zaczyna się od pomysłu. Powinien być on dopracowany w każdym calu, przecież to jedna z najważniejszych chwil w życiu.

Nie tylko zaręczynowy pierścionek ma być piękny - również moment i miejsce jego wręczenia. Myślałeś już o Europejskich Stolicach? Stolice Europy są najczęściej wybieraną destynacją w celu oświadczyn.

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0404ZB
Próba złota: 585

899 PLN

Zobacz więcej

Oczywiście do takiego poziomu oświadczyn należy dopasować pierścionek zaręczynowy z równą mu klasą - dlatego europejskie oświadczyny najlepiej skompletować z pierścionkiem zaręczynowym z brylantem. To najpopularniejszy trend, co jest całkowicie uzasadnione! Ten pomysł na zaręczyny jest po prostu niezawodny! Miasta te pełne są romantycznych zakątków, które czekają na zakochane pary i ich najważniejsze wyznania miłości. Taka podróż może być prawdziwą niespodzianką dla Twojej drugiej połówki, bądź przygotowany – wybierz już teraz idealny pierścionek, który będzie tylko czekał na tę wspaniałą okazję! 

zareczyny w europejskiej stolicy 400x601

 Pięknie jak w filmie

Wybór miejsca i pierścionka są niezwykle istotne – to inwestycja w przyszłość i szczęście Twojej wybranki. Pomyśl więc nad miejscem wyjątkowo romantycznym, może by tak zaręczyny w Paryżu? Uklękniesz pod Wieżą Eiffla, w uroczej kafejce na Montmartre, czy podczas romantycznego rejsu Sekwaną? Może wybierzesz się na południe i wręczysz pierścionek zaręczynowy z klasycznego złota, przypominający kolorem tamtejsze słońce? Popularnością cieszą się zaręczyny w Barcelonie, Atenach, Lizbonie, czy Rzymie. Chcesz, aby pierścionek zaręczynowy z diamentem przypominał Wam już zawsze gwieździste niebo nad Reyjkavikiem lub mostem Karola w Pradze? Wybierz białe złoto, srebrzące się blaskiem gwiazd. Będziecie wspominać ten moment już zawsze, kiedy splotą się Wasze palce.

rzym2

 Symbol miłości - najważniejsza pamiątka

Zaręczyny to nie tylko piękne słowa w wyjątkowym miejscu. Najistotniejsze są uczucia żywione do siebie nawzajem, oraz najważniejszy symbol całego wydarzenia – pierścionek! Jest to przecież najbardziej pamiątkowa biżuteria, jaką kobieta będzie na sobie nosić przez kolejne lata. Oświadczyny w Europejskiej Stolicy mogą być naprawdę eleganckie, warto więc, by pierścionek reprezentował sobą klasę. Wybierz klasyczny pierścionek zaręczynowy z brylantem, by idealnie pasował do tego wydarzenia. Taka wycieczka może okazać się podróżą, która będzie początkiem Waszego wspólnego życia, dlatego tak warto zadbać o pamiątki z niej – wspomnienia… i pierścionek! Będzie to bardzo efektowne, ale przede wszystkim obudzi to niesamowite emocje u Twojej ukochanej. Emocje te to pierwszy krok do podjęcia najważniejszych decyzji w życiu - decyzji o wspólnej wieczności z człowiekiem, który zaplanował tak wspaniałe zaręczyny.

europejska stolica2

Sprawdź również

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0432ZB
Próba złota: 585

2 199 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0440ZB
Próba złota: 585

3 879 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy z białego złota

Model: P0407BB
Próba złota: 585

649 PLN

Zobacz więcej

Dołącz do nas : facebook instagram
2024 - Jubiler ACLARI Diamonds – biżuteria, pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne ® - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.