6 pomysłów na nietypowe, szalone zaręczyny

Autor: Aclari
Data: 4.67 (3)

6 pomyslow na szalone zareczyny 800x300

Znalazłeś dziewczynę swoich marzeń. To prawdziwy wulkan energii. Uwielbia wcielać w życie najbardziej szalone pomysły, a Ty uwielbiasz błysk, który pojawia się w jej oczach na myśl o zwariowanym weekendzie. Zorganizuj nietypowe, szalone zaręczyny w wodzie, na lądzie lub w powietrzu. Oto nasze propozycje!

6 pomysłów na szalone zaręczyny

Przepis na idealne zaręczyny? Dużo miłości, odrobina romantyzmu i… szczypta szaleństwa. Oto najciekawsze propozycje zaręczynowe dla miłośniczek ekstremalnych wrażeń.

 1. Podczas skoku na bungee

Skok na bungee to potężna dawka adrenaliny. Wjazd na górę prawie 100-metrowego żurawia jest niezwykłym przeżyciem, a to dopiero początek. Najbardziej emocjonujące są ostatnie sekundy przed skokiem. To doskonały moment na… zaręczyny! Podejdźcie do krawędzi, trzymając się za ręce. Gdy spojrzycie w dół, serca zaczną bić szybciej. Twoja ukochana z pewnością nie będzie się spodziewać, że właśnie w tej chwili opadniesz na prawe kolano i wyciągniesz pierścionek zaręczynowy! Ku ziemi poszybujecie już jako narzeczeni – tych kilkudziesięciu sekund długo nie zapomnicie. Być może powtórzycie skok już jako małżonkowie.

 2. Podczas lotu paralotnią

Spełnij marzenie ukochanej o lataniu. Zorganizuj szalone i romantyczne zaręczyny w chmurach. Gdy znajdziecie się w powietrzu, zapytaj, czy zostanie Twoją żoną i delikatnie wsuń jej na palec pierścionek. Uważaj, żeby go nie upuścić! Jeśli boisz się, że nerwy wezmą górę, a pierścionek  może wyślizgnąć Ci się z ręki, poczekaj, aż znajdziecie się na ziemi i wtedy uklęknij na prawe kolano i powiedz, że tylko przy niej czujesz się, tak szczęśliwy i wolny, jak tam w przestworzach. Lot na paralotni zakończony tak pięknym wyznaniem pozostanie w Waszych sercach na zawsze. 

6 pomyslow na szalone zareczyny003 800x450

3. Przejażdżka luksusowym samochodem wyścigowym

Zawrotna prędkość i ogromny zastrzyk adrenaliny, a wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów – to wspaniały prezent zaręczynowy nie tylko dla fanki motoryzacji. Poczekaj, aż wysiądzie z pojazdu i… uklęknij na prawe kolano. Wręcz ukochanej złoty pierścionek zaręczynowy z brylantem w koronie, na którego widok jej serce zabije szybciej niż podczas jazdy! 

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0208ZB
Próba złota: 585

1 999 PLN

Zobacz więcej

 

4. W parku rozrywki

Wagoniki mozolnie pną się w górę, ale Wasze serca już zaczynają tłuc się w piersi, ponieważ wiecie, co czeka Was za chwilę. To doskonały moment, aby zadać ukochanej pytanie, czy… zostanie Twoją żoną. Uważaj, żeby nie zgubić pierścionka! Poproś zaufaną osobę, aby przygotowała bukiet czerwonych róż, które wręczysz ukochanej, gdy już bezpiecznie staniecie na ziemi. Takich emocji szybko nie zapomnicie!

6 pomyslow na szalone zareczyny001 800x450

 5. Pod wodą

Aby przeżyć niesamowitą przygodę pod wodą, nie musicie jechać do egzotycznych krajów. W Polsce jest wiele miejsc, które przyciągają amatorów nurkowania. Co możecie ujrzeć w polskich wodach? Fiata126p, wrak statku, autobus, a nawet… zatopiony las! Jak wykorzystać tak niezwykłą scenerię do zaręczyn? Umieść wewnątrz butelki pierścionek zaręczynowy i kartkę z napisem: „Wyjdziesz za mnie?”. Wtajemnicz w swoje plany instruktora. Gdy znajdziecie się pod wodą, wskaż ukochanej tajemniczą butelkę, którą znalazłeś na dnie… Gdy zobaczy, co znajduje się w środku, będzie najszczęśliwszą kobietą na świecie.

6. W domku na drzewie

Czy zaręczyny mogą być jednocześnie nieco zwariowane i szalenie romantyczne? Poproś ukochaną o rękę w… domku na drzewie. Ale nie byle jakim! Leśne apartamenty cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego – to nie tylko doskonałe miejsce, żeby się zrelaksować w otoczeniu przyrody, ale także posłuchać jedynego w swoim rodzaju ptasiego koncertu na wysokości kilku metrów i wypocząć na tarasie otulonym koronami drzew. Twoja ukochana będzie pod wrażeniem, że udało Ci się spełnić jej dziecięce marzenie o nocy w domku na drzewie...i nie tylko.

6 pomyslow na szalone zareczyny002 400x600

Sprawdź również

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0415ZB
Próba złota: 585

959 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy z białego złota

Model: P0209BB
Próba złota: 585

1 249 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0215ZB
Próba złota: 585

1 349 PLN

Zobacz więcej

Dołącz do nas : facebook instagram
2021 - JUBILER ACLARI ® - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.