Jak sprawić, by Wybranka powiedziała Tak? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas planowania zaręczyn!

Autor: Aclari
Data: 5 (7)

Jedni oświadczają się tak po prostu – spontanicznie, bez scenariusza. Inni planują ten dzień miesiącami, chcąc zadbać o każdy szczegół. Niezależnie od przyjętego zaręczynowego planu zazwyczaj w męskich głowach pojawia się z tej okazji kilka dylematów. Kto powinien wybrać pierścionek? Czy biżuteria musi być z brylantem? No i jak się jej oświadczyć? W praktyce wszystko okazuje się jednak... całkiem proste. Na co więc zwrócić uwagę podczas planowania oświadczyn? Kilka praktycznych wskazówek znajdziesz poniżej!

Zaręczyny – wyjątkowy moment dla każdej kobiety

Chwila, gdy zaręczynowy pierścionek z diamentem trafia na rękę swojej właścicielki, jest jedną z najpiękniejszych w jej życiu. Spraw więc, aby ten dzień wyglądał choć trochę inaczej niż zwykle. Nawet jeśli otwarcie rozmawiacie ze sobą na temat zaręczyn, nie warto zdradzać się przedwcześnie z niespodzianką. Element zaskoczenia jest w tym przypadku na wagę złota. Aby zorganizować romantyczne oświadczyny, potrzebujesz właściwie tylko pierścionka zaręczynowego plus trochę inwencji twórczej. Jak się za to zabrać?

Wybierz pierścionek dopasowany do charakteru i stylu Ukochanej

Przede wszystkim postaraj się ustalić, jaki rodzaj biżuterii lubi Twoja Wybranka. Oczywiście nie musisz pytać jej o to wprost, chyba że macie ochotę pierścionek wybrać wspólnie – to też dobry pomysł. Jeśli jednak wolisz utrzymać zaręczynowy plan w tajemnicy, bardzo przydaje się spostrzegawcze męskie oko. Oto kilka pytań, na które warto poznać odpowiedź!

  1. Czy/jak często ona w ogóle nosi biżuterię?
  2. Jakiego typu są to ozdoby: raczej proste czy wyraziste?
  3. Jak ubiera się na co dzień?
  4. Jakie są jej ulubione kolory? A może stawia na klasyczną czerń i biel?

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0489ZB
Próba złota: 585

2 999 PLN

Zobacz więcej

Tak naprawdę każda wskazówka się tutaj przydaje. Im więcej wiesz o swojej partnerce – o tym, co lubi, czego nie, jaką jest osobą – tym łatwiej trafić z biżuterię. W końcu idealny pierścionek zaręczynowy to taki, który ona będzie chętnie nosić. Dobrze więc, żeby pasował do jej stylu oraz charakteru. A wybór jest naprawdę duży – obok klasycznych pierścionków z brylantem znajdziesz modele obrączkowe, asymetryczne, inspirowane estetyką retro bądź boho. Kolor złota, liczba diamentów, a także design biżuterii – te aspekty weź pod uwagę przy wyborze.

Zadbaj o odpowiednią atmosferę

Bez względu na to, czy planujesz oświadczyć się jej na wyjeździe, w plenerze, czy w domu, zadbaj o odpowiedni klimat. Świece, muzyka, kwiaty, wino albo… dwa bilety na drugi koniec świata? To może Ci się przydać! Zorganizuj te kilka dodatkowych rekwizytów, a gdziekolwiek będziecie, zrobisz z tego momentu naprawdę wyjątkową chwilę. Zaręczynowych miejscówek idealnych wcale nie musisz szukać daleko – wybierz po prostu miejsce, jakie lubicie. Na przykład takie, które opowiada Waszą historię, bądź, które od zawsze chcieliście zobaczyć.

Zaskocz swoją Wybrankę!

Zarezerwuj skandynawski domek w malowniczej okolicy albo stolik w ulubionej kawiarni. Przygotuj dla niej romantyczną kolację w domu lub zabierz ją w jakieś wyjątkowe miejsce. Słońce, piasek, szum fal i pierścionek z diamentami – co myślisz? Planując zaręczynową niespodziankę, kieruj się przede wszystkim Waszymi potrzebami.

Zastanów się na przykład, czy obecność innych ludzi podczas oświadczyn nie będzie dla Was krępująca. Jeśli tak, wybierz zaciszną lokalizację, żebyście mogli czuć się swobodnie. Drewniany pomost nad jeziorem, boczną uliczkę starego miasta, plażę tuż przed wschodem słońca? O tak wczesnej porze spokojnie jest nawet tam, gdzie normalnie jest wielu turystów. Słowem – dopasuj zaręczynowy scenariusz do swojej partnerki. Znasz ją już przecież całkiem dobrze – wiesz, jaką jest osobą, co lubi, co ją najbardziej ucieszy.

Zorganizuj niezapomniane zaręczyny z ACLARI!

Idealne zaręczyny mogą wyglądać naprawdę różnie. Tutaj nie ma uniwersalnych zasad, które zawsze się sprawdzają. Oprócz jednej – dobrze, żeby miały trochę Waszego charakteru. Dzięki temu będziecie z uśmiechem wspominać ten dzień.

To co, czas przemyśleć temat biżuterii? Czy można wyobrazić sobie romantyczne oświadczyny bez diamentowego pierścionka?! Te najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe z brylantem zamówisz w ACLARI! Sprawdź naszą najnowszą kolekcję, a w razie pytań napisz do nas – chętnie pomożemy Ci w wyborze!

Sprawdź również

Pierścionek zaręczynowy z białego złota

Model: P0446BB
Próba złota: 585

2 249 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy z białego złota

Model: OB431BB
Próba złota: 585

2 749 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0411ZB
Próba złota: 585

849 PLN

Zobacz więcej

Dołącz do nas : facebook instagram
2024 - Jubiler ACLARI Diamonds – biżuteria, pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne ® - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.