Pierścionek na walentynki – pomysły na oświadczyny w walentynki

Autor: Aclari
Data: 4.67 (3)

pierscionek na walentynki 800x300

Walentynki to doskonała okazja, aby pod pretekstem świętowania Dnia Zakochanych zorganizować zaręczynową niespodziankę. Podaruj ukochanej najpiękniejszy prezent na walentynki – obietnicę wiecznej miłości! Podpowiadamy, jak zorganizować wyjątkowe zaręczyny w Dzień świętego Walentego.

Pierścionek zaręczynowy z białego złota

Model: P0032BS
Próba złota: 585

899 PLN

Zobacz więcej
 

Pierścionek zaręczynowy
– idealny prezent na walentynki?

 

Gdy tylko na kartach kalendarza pojawia się miesiąc luty, wielu panów zaczyna się zastanawiać, jak wykorzystać zbliżające się Święto Zakochanych do zorganizowania romantycznej niespodzianki zaręczynowej. Zacznij od poszukiwanie idealnego pierścionka zaręczynowego. Jeżeli zależy Ci, aby utrzymać oświadczyny w tajemnicy, zdobądź informację o rozmiarze pierścionka, który nosi Twoja ukochana. Do współpracy wciągnij mamę, siostrę lub najlepszą przyjaciółkę przyszłej narzeczonej.

 

Najlepsze pomysły na oświadczyny w walentynki

 

Zanim wybierzesz czas i miejsce oświadczyn, zastanów się, o jakich zaręczynach marzy Twoja partnerka. Jeśli nie jest zwolenniczką publicznego okazywania uczuć, zorganizuj zaręczynową kolację w domu lub wskaż jej drogę do pierścionka za pomocą tajemniczych listów zamkniętych w butelce... Jeśli Twoja ukochana ma głowę pełną szalonych pomysłów, zorganizuj walentynkowy happening lub oświadcz się na koncercie jej ulubionego zespołu.

Zaletą walentynkowych zaręczyn jest różnorodność ofert dedykowanych zakochanym. Tego dnia możecie liczyć na specjalne menu oraz dodatkowe atrakcje dla par. Jeśli co roku świętowaliście walentynki w wyjątkowy sposób, Twoja ukochana do samego końca nie będzie się niczego spodziewać!

pierscionek na walentynki 01 800x450

1. List walentynkowy w butelce

 

Pamiętasz, jak z bijącym sercem wręczałeś walentynkę swojej szkolnej miłości? Przypomnij sobie te emocje. Zostaw ukochanej walentynkowy list w butelce, w którym zamieścisz wskazówki, jak dotrzeć… do kolejnej wiadomości. Następny list pozostaw w zaprzyjaźnionej kwiaciarni, skąd ukochana wyjdzie z bukietem czerwonych róż. Ostatni list wraz z pierścionkiem schowaj w miejscu, które jest dla Was szczególnie ważne np. w parku, do którego zabrałeś ją na pierwszą randkę. Gdy odnajdzie pierścionek, wyjdź z ukrycia i zakładając jej go na palec, poproś, aby została Twoją żoną.

 

2. Walentynkowy happening

 

Do zorganizowania walentynkowego happeningu zaangażuj przyjaciół i znajomych. Wybierz się z ukochaną na spacer do parku, na popularny w Waszym mieście deptak lub starówkę.  Osoby biorące udział w zabawie rozdadzą pojedyncze róże przypadkowym przechodniom, prosząc ich, aby wręczyli je Twojej ukochanej. Wyobraź sobie jej zdziwienie, gdy otrzyma pięć, dziesięć, piętnaście, a nawet pięćdziesiąt róż od nieznajomych. Pamiętaj, że do samego końca musisz udawać, że nie masz pojęcia, co się dzieje! Gdy ukochana zbierze cały bukiet i dojdziecie do miejsca, w którym chcesz się oświadczyć, uklęknij na prawe kolano i poproś, aby została Twoją żoną. Gdy powie „tak” Wasi pomocnicy wypuszczą w niebo kolorowe balony. Możecie zaprosić ich do wspólnego świętowania.

 

3. Walentynkowy koncert lub impreza klubowa

 

W wielu miastach z okazji walentynek organizowane są imprezy i koncerty dedykowane zakochanym parom. Zaręczyny w walentynki na koncercie to propozycja dla odważnych i pewnych siebie Pań, które uwielbiają być w centrum uwagi i marzą o hucznych zaręczynach. Postaraj się skontaktować z organizatorem i uzgodnić moment, w którym będziesz mógł przejąć mikrofon. Gdy pod pretekstem pójścia po kawę znikniesz z oczu ukochanej, nie będzie spodziewała się tego, co ma za chwilę nastąpić. Oniemieje, gdy pojawisz się na scenie i zaprosisz ją, aby do Ciebie dołączyła. Ciąg dalszy... należy do Ciebie.

 

4. Kolacja walentynkowa

 

Zaproś ukochaną na romantyczną kolację walentynkową. Tego dnia większość lokali serwuje specjalne, walentynkowe menu i przygotowuje romantyczne dekoracje, więc o oprawę tego szczególnego wydarzenia nie musisz się martwić. Postaraj się o stolik przy oknie lub w zacisznym kącie restauracji, aby zapewnić intymną atmosferę. Kolacja we dwoje to pomysł na klasyczne i romantyczne oświadczyny w walentynki. Sprawdzi się, jeśli Twoja partnerka nie przepada za niespodziankami, ceni sobie spokój i prywatność.

 

5. Zaręczyny na lodowisku

 

Tafla lodu odbija Wasze zakochane spojrzenia. Gdy trzymacie się za ręce, czujecie, że stanowicie dla siebie oparcie w każdej sytuacji. Zabierz ukochaną na środek lodowiska pod pretekstem poćwiczenia jazdy do tyłu. Gdy odwróci się na chwilę, wyciągnij pierścionek zaręczynowy, uklęknij, i zadaj to najważniejsze pytanie. Gdy padniecie sobie w ramiona, usłyszycie gromkie brawa: jesteście zaręczeni!

 

Zaręczyny w Walentynki – czy warto?

 

Dzień świętego Walentego to idealna okazja do zaręczyn – jeżeli jesteś pewien swoich uczuć, podaruj ukochanej pierścionek na walentynki. Z pewnością doceni ten romantyczny gest, a wszechobecna miłosna atmosfera wprawi Was w romantyczny nastrój, sprzyjający decyzji o kolejnym kroku na Waszej wspólnej drodze. A na dodatek, każde kolejne walentynki będą dla Was okazją do podwójnie radosnego świętowania. Nie zapomnij, że zaręczyny nie obędą się bez najpiękniejszego pierścionka zaręczynowego. Poznaj ofertę pierścionków ACLARI Diamonds.

 pierscionek na walentynki 02 800x450

 

Sprawdź również

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0445ZB
Próba złota: 585

2 449 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy z białego złota

Model: P0410BB
Próba złota: 585

599 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0451ZB
Próba złota: 585

999 PLN

Zobacz więcej

Dołącz do nas : facebook instagram
2024 - Jubiler ACLARI Diamonds – biżuteria, pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne ® - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.