Zaręczyny inspirowane filmem Walentynki. Jak je zorganizować?

Autor: Aclari
Data: 5 (2)

Sceny zaręczynowe z komedii romantycznych wzruszają, bawią, ale też mogą stać się inspiracją dla planujących oświadczyny. Skoro więc 14 lutego zbliża się wielkimi krokami, w tym wpisie mamy dla Was kilka pomysłów na zaręczyny inspirowane filmem Walentynki. Sprawdź, jak je zorganizować!

Zaręczyny romantyczne jak z filmu? Czemu nie!

Komedie romantyczne kochamy wszyscy, a zwłaszcza kochają je kobiety. Frekwencja na seansach kinowych nie pozostawia w tej kwestii wątpliwości. W wieczór zakochanych miłosne historie grane są praktycznie w każdym kinie, a bilety wyprzedają się w mig. W walentynkowym repertuarze od lat królują takie kultowe produkcje jak: Pretty Woman, Kiedy Harry poznał Sally czy właśnie Walentynki – o którym to filmie jest dzisiejszy wpis.

W walentynkowej produkcji z 2010 roku nie mogło zabraknąć zaskakujących momentów, miłosnych uniesień, czerwonych róż oraz rzecz jasna – pierścionka z diamentem. To wszystko oczywiście z udziałem świetnej obsady aktorskiej. W rolach głównych pojawiły się takie gwiazdy amerykańskiego kina jak Jessica Alba, Jennifer Garner, Bradley Cooper i Patrick Dempsey. Drogi głównych bohaterów krzyżują się 14 lutego na ulicach Los Angeles, a cała historia zaczyna się trochę nietypowo, bo od... zaręczynowej niespodzianki.

Jak rozegrać filmowe zaręczyny?

Morley, w którą wcieliła się Jessica Alba, budzi się w momencie, gdy jej partner Reed próbuje założyć jej na palec zaręczynowy pierścionek z diamentem. Filmowa scena z filmu Walentynki to trochę pokazanie, że w prostocie tkwi siła, a autentyczność jest cenniejsza od perfekcji. Jeśli więc zastanawiasz się, jak rozegrać zaręczyny w walentynki, może warto pójść właśnie tym tropem? Kameralne zaręczyny bez teatralnych aranżacji, przesadnych gestów i przygotowanej wcześniej mowy mają w sobie wiele magii. Diamentowy pierścionek i szczere słowa płynące prosto z serca w zupełności wystarczą, aby usłyszeć najpiękniejsze w życiu: Tak.

Pierścionek zaręczynowy z białego i zółtego złota

Model: P0517TB
Próba złota: 585

1 349 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy jak z filmu Walentynki – jaki wybrać?

Skoro scenariusz już za nami, czas rzucić okiem i na kostiumy – a dokładniej na zaręczynową biżuterię z filmowego planu. Wybór padł na klasyczny pierścionek typu Solitaire, który to trafia na rękę Morley w walentynkowy poranek. Cienką, białą obrączkę zdobi tu proporcjonalnie duży pojedynczy diament. Kamień osadzono centralnie nieco wyższej, dzięki czemu wydaje się jeszcze większy i jaśniejszy. W naszych kolekcjach ten ponadczasowy wzór znajdziesz:

  • w wersji z białego, żółtego i dwukolorowego złota,
  • w ofercie standardowej oraz indywidualnej.

Korzystając z oferty indywidualnej, masz możliwość wyboru konkretnego diamentu, jaki następnie zostanie zakuty w biżuterii. Tym sposobem pierścionek zaręczynowy nabierze jeszcze bardziej osobistego charakteru. Aktualnie dostępne diamenty można wygodnie przeglądać i filtrować przy pomocy dedykowanego konfiguratora.

O czym pamiętać, organizując filmowe zaręczyny?

Organizując zaręczynową niespodziankę, kieruj się Waszymi potrzebami i przede wszystkim pozostań sobą. Przejrzyjcie ten walentynkowy dzień po swojemu tak, jak lubicie najbardziej. Dzisiejszy wpis potraktuj jako luźny zbiór inspiracji. A tak przy okazji, romantyczne sceny z filmowych zaręczyn znajdziesz też w kilku innych filmach, takich jak: Czas na miłość, Powiedz: Tak, Kiedy Harry poznał Sally czy To właśnie miłość. Jeśli więc poszukujesz więcej pomysłów na oświadczyny w filmowym klimacie, sprawdź również te tytuły!

Podobno wiele kobiet marzy o zaręczynach jak z filmu. Czy to prawda? Trudno powiedzieć. Komedie romantyczne często pokazują świat w mocno stereotypowy sposób, jednak mają też swoje dobre strony – bawią, ładują pozytywnie, a przede wszystkim przypominają, że walentynki są tak naprawdę każdego dnia. Bo przecież na miłość zawsze jest dobry czas.

Znajdź biżuterię, która opowie Waszą historię

Zgodnie z tradycją pierścionek podarowany na zaręczyny powinien być z diamentem. Mówi się, że kamienie te dobrze wróżą w miłości. W naszych kolekcjach znajdziesz diamenty w klasycznej i nowoczesnej złotej oprawie. Więcej o tym, czym kierować się przy wyborze zaręczynowego pierścionka, piszemy w innych wpisach na naszym blogu – sprawdź!

Sprawdź również

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P4234ZB
Próba złota: 585

4 899 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P5473ZB
Próba złota: 585

7 999 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0486ZB
Próba złota: 585

3 799 PLN

Zobacz więcej

Dołącz do nas : facebook instagram
2023 - Jubiler ACLARI Diamonds – biżuteria, pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne ® - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.