Pierścionki zaręczynowe z brylantami, diamentami

Filtry

Cena

- PLN

Kolor Złota

żółte

białe

Masa Brylantów

- ct

Numer modelu


strona
  • 1 / 9

Bezpłatna wysyłka

Na terenie całej Polski oferujemy szybką i bezpłatną wysyłkę. Wysyłki realizowane są za pośrednictwem znanej firmy kurierskiej UPS, do Paczkomatów inPost lub do wybranego salonu ACLARI. Realizujemy również wysyłki zagraniczne, których koszt możesz sprawdzić tutaj.

Dostawa w 24h

Większość oferowanych przez nas modeli wysyłamy w ciągu 24h od złożenia zamówienia, a zamówienia złożone do godz. 14:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia! Czas realizacji zamówienia podany jest na stronie modelu, po wyborze rozmiaru. Więcej informacji na temat dostawy znajdziesz tutaj.

100 dni na bezpłatny zwrot

Dbając o komfort zakupów oraz pełną satysfakcję naszych Klientów, oferujemy możliwość zwrotu produktu w ciągu 100 dni od dnia zakupu. Więcej informacji o bezpłatnym zwrocie znajdziesz tutaj.

Bezpłatna korekta rozmiaru

Wybór odpowiedniego rozmiaru pierścionka to niemałe wyzwanie, dlatego wszystkim naszym Klientom oferujemy bezterminową możliwość dokonania jednorazowej, bezpłatnej korekty rozmiaru. Więcej informacji o korekcie rozmiaru znajdziesz tutaj.

Pierścionki z diamentami z żółtego i białego złota

Czym pierścionki zaręczynowe z brylantami ACLARI różnią się od innych pierścionków? Tym, że nasze pierścionki tworzymy razem. Najpierw my zakuwamy w pierścionku miłość do brylantów. Następnie Wy czynicie go znakiem wzajemnej miłości i decyzji o budowaniu życia we dwoje i na zawsze. Właśnie wtedy pierścionek zaręczynowy ACLARI staje się prawdziwym, ponadczasowym dziełem sztuki.

Wybierając dla Niej pierścionek z brylantem doznasz zachwytu nad delikatnością, subtelnym pięknem pierścionka i jasnym blaskiem brylantu. Doświadczysz wzruszenia, starając się wybrać ten jedyny, najpiękniejszy pierścionek zaręczynowy, tak, jak kiedyś wybierałeś tę jedyną, najpiękniejszą kobietę. Spróbujesz odwzorować jej osobowość, charakter, temperament i urodę w złocie i brylantach.

Wzruszenie, wspomnienia i decyzję na wspólne życie zakuwamy w brylantach naszych pierścionków zaręczynowych.

Co jeszcze sprawia, że nasze pierścionki z brylantami są tak wyjątkowe? To, że w historii ich powstawania widzimy historię Waszej miłości.

Pierścionek zaręczynowy złoty 0,53ct

Pierścionki zaręczynowe – cudowny proces tworzenia

Gdy złoto formuje się w obrączkę, jest miękkie i podatne na zniekształcenie. Pracuje się nad nim tak długo, aż będzie ona idealnie okrągła. Aby złoto stało się twardsze i odporniejsze na uszkodzenie, dodawane są do niego odpowiednie proporcje metali szlachetnych i hartowane jest w ogniu. By w końcu nadać mu odpowiednią gładkość i połysk, pierścionek poddaje się polerowaniu i szlifowaniu. Należy jednak mieć na uwadze, że wciąż pozostaje ono metalem miękkim, delikatnym kruszcem, który wymaga szczególnej dbałości w codziennych działaniach.

Na początku diament ukryty jest w głębi ziemi jako zwyczajna bryłka węgla. Poddany działaniom ogromnych sił zewnętrznych, krystalizuje się. Diamenty przemieszczają się w kierunku powierzchni ziemi dzięki działaniom sił natury. Tam też wydobywa go człowiek. By szlifując diament przemienić go w brylant, potrzeba czasu, cierpliwości, precyzji, uwagi i pasji. Jest jednym z najtrwalszych materiałów na świecie, a lśnienie załamujących się w nim promieni słonecznych zachwyca, koi i intryguje.

Pierścionek z brylantem z białego złota

Złoty pierścionek z brylantem – metafora wzrastania w miłości

Delikatność złota uwrażliwia i przypomina, że aby uniknąć rys na szczęściu, musicie dbać o Waszą miłość tak samo każdego dnia. Zakuty w pierścionku odporny na czynniki zewnętrzne brylant, który swoją drogę zaczyna jako bryłka węgla, uświadamia, że miłość przemienia zwyczajne w piękne. Jego właściwości uzmysławiają, jak cudownym i trwałym blaskiem może jaśnieć Wasza miłość dzięki wspólnej, wieloletniej pracy nad szlifowaniem charakterów i nadawaniem coraz piękniejszego kształtu Waszej relacji. Tę kruchość, trwałość i blask łączą w sobie pierścionki z diamentami ACLARI Diamonds. Każde spojrzenie na brylant zachwyca i wywołuje na twarzach wyraz rozmarzenia i tęsknoty. Każde spojrzenie na Wasze promienne uśmiechy, błyszczące oczy i splecione dłonie przynosić będzie taki sam efekt.

Pierścionki zaręczynowe z białego i żółtego złota

Pierścionki z diamentami – dlaczego wybrać właśnie ACLARI?

Pierścionki zaręczynowe to nasza specjalizacja i pasja. Jako pierwsi i jedyni na rynku postanowiliśmy w pełni oddać serce właśnie złotej biżuterii z brylantami. Czyni nas to nie tylko pasjonatami, ale również specjalistami w tej dziedzinie. Jako producent biżuterii oferujemy najlepszy stosunek wysokiej jakości wyrobów do ich ceny, a jako profesjonalny doradca, każdego klienta traktujemy indywidualnie, starając się pomóc w doborze pierścionka idealnego zarówno jeśli chodzi o wzornictwo, jak i przeznaczony budżet. Wspieramy zakochanych w podjęciu tego najważniejszego kroku i decyzji o budowaniu wspólnego życia i zawarciu związku małżeńskiego. ACLARI Diamonds to nie tylko wysokiej jakości biżuteria i olśniewające piękno, ale również głęboka wiara w młodych ludzi i wieczną miłość.

Pierścionek Aclari
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.