Kolekcja Roso

4.48 (1787)

strona

Wybór pierścionka zaręczynowego jest jak próba odwzorowania Jej osobowości w złocie i brylancie. Nasze pierścionki z brylantami są takie, jak One. Mają w sobie tajemniczy blask, unikalną energię i niepowtarzalną osobowość.

Przed Tobą nasze cztery niezwykłe kolekcje pierścionków zaręczynowych z brylantami ACLARI, które różnią się od siebie nie tylko wzorami, ale drzemiącą w nich naturą. Uniwersalne, jak język esperanto, z którego pochodzą nazwy kolekcji. Niepowtarzalne w swoich temperamentach, jak ich przyszłe właścicielki.

Patrz sercem.

ROSO

Lekka, zwiewna, romantyczna. Delikatna i świeża, jak krystaliczne krople na kwiatowych płatkach. Ma w sobie dziewczęcą energię i niewinność. Roztacza wokół siebie jasny blask, zaraża optymizmem, jest ciekawa świata. Czasem nie możesz za nią nadążyć, ale zawsze czujesz, że chcesz iść tam, gdzie właśnie pobiegła. Lubi zaskakiwać. Lubi niespodzianki.

Bądź oryginalny, porzuć schematy, spraw, by powiedziała „tak” śmiejąc się ze łzami wzruszenia w oczach.


Oceny produktów w kategorii: Kolekcja Roso

Ilość opinii

1787

Ostatnio dodana ocena

Bardzo miła obsługa i fachowe doradztwo. Duży asortyment na każdą kieszeń. Świetna jakość w stosunku do ceny. Polecam !!!

- Marcin, 17.03.2021

Średnia ocena

4.48/ 5
Dołącz do nas : facebook instagram
2024 - Jubiler ACLARI Diamonds – biżuteria, pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne ® - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.