Kolekcja Kartezja

4.43 (12733)

strona

Wybór pierścionka zaręczynowego jest jak próba odwzorowania Jej osobowości w złocie i brylancie. Nasze pierścionki z brylantami są takie, jak One. Mają w sobie tajemniczy blask, unikalną energię i niepowtarzalną osobowość.

Przed Tobą nasze cztery niezwykłe kolekcje pierścionków zaręczynowych z brylantami ACLARI, które różnią się od siebie nie tylko wzorami, ale drzemiącą w nich naturą. Uniwersalne, jak język esperanto, z którego pochodzą nazwy kolekcji. Niepowtarzalne w swoich temperamentach, jak ich przyszłe właścicielki.

Patrz sercem.

KARTEZJA

Nieoczywista, zaskakująca, magnetyczna. Barwna i nieuchwytna jak liście tańczące z jesiennym wiatrem – czasem lekko i sielsko, czasem z wigorem i pasją. Emocje, które skrywa, widzisz w Jej oczach. Jest dla Ciebie zagadką i czujesz, że jej tajemnicę będziesz odkrywał przez całe życie.

Zadbaj o magię. Oczaruj Ją, a jednym krótkim zaklęciem uczyni Cię najszczęśliwszym z mężczyzn.


Oceny produktów w kategorii: Kolekcja Kartezja

Ilość opinii

12733

Ostatnio dodana ocena

Bardzo miła obsługa i fachowe doradztwo. Duży asortyment na każdą kieszeń. Świetna jakość w stosunku do ceny. Polecam !!!

- Marcin, 17.03.2021

Średnia ocena

4.43/ 5
Dołącz do nas : facebook instagram
2024 - Jubiler ACLARI Diamonds – biżuteria, pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne ® - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.