Co zrobić, żeby ukochana powiedziała magiczne: Tak!?

Autor: Aclari
Data: 4 (1)

magiczne tak 800x300Miłość rozpiera Cię i unosi tak, że zaczynasz planować wspólne życie? Jesteś pewien, że spotkałeś kobietę na dobre i na złe? To naturalne, że szukasz sposobów na oświadczyny. W końcu chcesz, żeby Twoja wybranka zapamiętała ten dzień na zawsze! Wspólne, piękne wspomnienia od tego momentu staną się jeszcze cenniejsze. Znasz już czas, miejsce, powoli rozglądasz się za pierścionkiem zaręczynowym? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak sprawić, aby Twoja dziewczyna stała się narzeczoną na sto procent!

Kiedy Twoja Wybranka na pewno jest gotowa na oświadczyny?

Przygotowania do zaręczyn zacznij od wybadania, czy ukochana ma w głowie i w sercu to samo, co Ty. Jak to rozpoznać? Takie oczywiste sygnały jak przeglądanie sukien ślubnych mogą być nieco mylące. Obserwuj ją jednak uważnie i słuchaj, co mówi – im więcej sygnałów, tym większa pewność, że ona również czeka na ten dzień. Nie każda z pań przegląda namiętnie pierścionki zaręczynowe! Możesz też sam inicjować rozmowy na ważne, życiowe tematy, aby sprawdzić, jak dalece się ze sobą zgadzacie. Bądź wyczulony na to, jak wspomina o:

  • rodzinie, dzieciach,
  • wspólnej przyszłości,
  • swoich marzeniach, np. o budowaniu domu.

Jeśli te tematy przewijają się coraz częściej, możesz powoli wprowadzać w życie swój plan.

TAK na sto procent – czyli jak zorganizować zaręczyny?

Podczas planowania romantycznych oświadczyn nie trać z oczu upodobań swojej ukochanej. Tego dnia postaraj się spełniać jej marzenia i skupiając się na jej potrzebach. Jeśli ona nie lubi tłumów, nie serwuj jej krępujących sytuacji w miejscach publicznych. Jak wręczyć pierścionek zaręczynowy, aby powiedziała: „TAK”?

Oświadczyny powiązane z zainteresowaniami

To, czym interesuje się Twoja wybranka, to istna kopalnia pomysłów na oświadczyny. Zabierz ją na koncert ulubionego zespołu, wejdź z nią na górski szczyt, którego jeszcze nie zdobyła lub znajdź ustronne miejsce na zaręczyny w najpiękniejszym ogrodzie botanicznym w okolicy. Otoczenie, w którym ona dobrze się czuje i które pobudza ją do pozytywnych emocji, stworzy klimat pod odpowiedź, którą tak pragniesz usłyszeć.

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0439ZB
Próba złota: 585

2 699 PLN

Zobacz więcej

Spełnij jej marzenia podczas zaręczyn

Wiele kobiet nie zawsze dzieli się swoimi zaręczynowymi marzeniami ze swoimi partnerami. Dlatego warto zapytać jej mamę, przyjaciółkę czy siostrę, z którą ma dobry kontakt. Na pewno rozmawiały o tym wiele razy! Bliscy podpowiedzą Ci, czy jej marzeniem są oświadczyny w górach, czy może raczej kameralna kolacja we dwoje.

Odłóż na bok wszelkie banały – postaw na oryginalne oświadczyny

Oryginalny pomysł zrobi wrażenie zarówno na fankach przygód, jak i tradycjonalistkach. Znajdź miejsce na oświadczyny, w którym ona tego na pewno się nie spodziewa – ale też takie, w którym będzie czuła się komfortowo. Może będzie to środek lasu, rozgrzana słońcem łąka albo muzealna sala? Na pewno znajdziesz idealne miejsce na zaręczyny w Polsce. Zainspirowana widokiem pięknych krajobrazów lub dzieł ulubionego artysty, ukochana zgodzi się na Twoją romantyczną propozycję bez mrugnięcia okiem!

magiczne tak 800x450

Kup wymarzony pierścionek zaręczynowy!

Nie jesteś pewien, co się jej spodoba? Poza podpytywaniem mamy i przyjaciółek przyjrzyj się, jaką biżuterię Twoja ukochana nosi na co dzień. Jeśli lubi srebro i metale w jego odcieniu, postaw na pierścionki z białego złota. A może do jej stylu pasuje kruszec w tradycyjnym, żółtym odcieniu?

Gotowy? Do dzieła – ACLARI trzyma kciuki!

Czujesz, że wiesz już wszystko, czego potrzeba Ci, aby się oświadczyć? Idealny sposób na zaręczyny tylko czeka na wprowadzenie w życie? Przygotuj się na wielkie emocje, ale też nie stresuj się za bardzo. Śmiało – Twój plan na pewno się powiedzie! Skup się na ukochanej, ale nie zapomnij udokumentować tego momentu choćby jednym zdjęciem. Oboje zapamiętacie te chwile na zawsze, jednak im więcej pamiątek, tym lepiej! Przed Wami długie lata wspólnego życia, które na poważnie zacznie się w ten wyjątkowy dzień. W ACLARI trzymamy za Was kciuki z całych sił!

Sprawdź również

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0425ZB
Próba złota: 585

2 299 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0417ZB
Próba złota: 585

1 799 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0495ZB
Próba złota: 585

1 379 PLN

Zobacz więcej

Dołącz do nas : facebook instagram
2024 - Jubiler ACLARI Diamonds – biżuteria, pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne ® - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.