Pierścionki ze złota i szalone pomysły – sprawdź, jak je połączyć

Autor: Aclari
Data:

szalone pomysly 800x300

W tekście przeczytasz o najciekawszych i najbardziej szalonych pomysłach na zorganizowanie zaręczyn. Dowiesz się również, jakie są rodzaje pierścionków i jakie pierścionki ze złota wybierać.

Szalone zaręczyny – poznaj pomysły dla osób spragnionych mocnych wrażeń

Zaręczyny w balonie? A może podczas skoku ze spadochronem? Ile pasji i ile charakterów, tyle pomysłów na zorganizowanie tego wyjątkowego momentu i tyle rodzajów pierścionków. Bo uroczyste wydarzenie wcale nie musi być nudne! Oto wybór najbardziej szalonych projektów dla przyszłych narzeczonych.

Podniebne przygody

Współczesny świat ma do zaoferowania całą masę przeróżnych atrakcji. Trudno się w nich nie pogubić – dzisiaj wolny czas można spędzać nie tylko przed telewizorem lub w klubie, ale też na setki innych, fascynujących sposobów. Im więcej masz odwagi, tym ciekawsze wyzwania na Ciebie czekają. Również w ramach zaręczyn! Bo kto powiedział, że jedyne miejsca, do których pasują pierścionki ze złota to paryskie uliczki lub górskie szlaki?

Na wszystkich spragnionych wrażeń czekają przyjemności, o jakich jeszcze niedawno nikomu się nie śniło. Jednym z przykładów takich szalonych przygód jest skok ze spadochronem, czyli zastrzyk adrenaliny w pięknej scenerii. I idealne miejsce na to jakże ważne pytanie! Podobny projekt można zrealizować na dwa sposoby. Po pierwsze – para razem wsiada do samolotu i wyskakuje potem z niego w tandemach z instruktorami. Przyszły narzeczony może wtedy oświadczyć się w powietrzu i zaskoczyć ukochaną odlotowym pomysłem. W innym scenariuszu ze spadochronem skacze tylko kobieta. Po wylądowaniu na ziemi widzi zaś partnera klęczącego z pierścionkiem w dłoni. Szok, niedowierzanie, adrenalina – wszystkie te emocje mieszają się wtedy w zaskakujący sposób!

P0415ZB

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0415ZB
Próba złota: 585

959 PLN

Zobacz więcej

Powietrzne zaręczyny można rozegrać też w trakcie lotu balonem. Sceneria ta pozwoli przenieść się w inny świat – zakosztować nieco luksusu dawnych zwyczajów i tradycji i spojrzeć na świat z innej perspektywy. Lot balonem to zdecydowanie bardziej romantyczna opcja – dla wszystkich tych, którzy chcą spokojnie podziwiać widoki i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.

szalone pomysly 002 800x450

Po zejściu na ziemię

Ale szalone oświadczyny nie muszą odbywać się w powietrzu. Bez obaw – z lękiem wysokości też można dać się ponieść fantazji! Fani nowoczesnych technologii mogą zaplanować ceremonię z… dronem w roli głównej. Niejaki Charlie Anagaran wpadł na ten pomysł już wcześniej i dostarczył swojej ukochanej prezent w postaci złotego jaja z biżuterią w środku. Błyskotka przyleciała do dziewczyny właśnie za pośrednictwem drona, który gładko wylądował w jej dłoniach. Wyposażony w kamerę dodatkowo nagrał całe wydarzenie – niespodzianka i doskonała pamiątka w jednym.

szalone pomysly 001 800x450

Z powietrza można również zejść na ziemię i pierścionek ze złota wręczyć swojej wybrance w… domu. Brzmi prosto? Nie w sytuacji, w której całą trasę wybranki przygotujesz w odpowiedni sposób. Hitem jest wynajęcie billboardów stojących przy ulicy, którą kobieta wraca codziennie z pracy. Na plakatach można umieścić kolejne słowa pytania o rękę: czy zostaniesz moją żoną? Ostatni billboard powinien zaś zawierać imię dziewczyny i Twoje – tego, który zadaje pytanie. Tak, by ukochana nie miała wątpliwości, o kogo chodzi.

Świetną ideą – zawsze – jest zorganizowanie uroczystego momentu w miejscu lub sytuacji szczególnie cenionej przez wybrankę. Jeśli partnerka jest fanką jakiegoś zespołu, można postarać się o oświadczyny w trakcie koncertu. Bywa i tak, że gwiazdy wchodzą we współpracę z fanami i pozwalają np. pojawić się na scenie lub wyświetlają na telebimach nagrane wcześniej filmiki z prośbą zakochanego mężczyzny. Podobna sytuacja miała miejsce m.in. w Gdańsku, a występował sam… Jon Bon Jovi! Nagle na ekranach zmaterializował się młody mężczyzna, który prosił o rękę swoją dziewczynę. Snop światła skierowano na zakochaną parę, a sam Bon Jovi złożył narzeczonym życzenia.

Jedyny w swoim rodzaju

Zaręczynowe szaleństwo może dotyczyć także samej biżuterii. Na rynku jest ogromny wybór różnych błyskotek. Nawet fani nietypowych rozwiązań znajdą coś dla siebie. Zanim jednak podejmiesz decyzję o inwestycji, upewnij się, że ukochanej przypadnie do gustu zwariowany projekt. Różne rodzaje pierścionków to różne gusta i różny styl. Pierścionki ze złota można zdobić szlachetnymi kamieniami i uczynić z nich bardzo strojny dodatek. W szalonej wersji warto zrezygnować z tradycyjnego brylantu osadzonego w koronie i pójść w inną stronę, np. postawić na brylanty uformowane w kształt kwiatów lub osadzone na całej obrączce. Świetnie sprawdzi się tutaj również białe złoto, które jest mniej oczywiste i, co za tym idzie, przypadnie do gustu fankom nietypowych rozwiązań. Odważny design i niebanalne zdobienia można znaleźć np. w kolekcji Ventego

Sprawdź również

P3208ZB

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P3208ZB
Próba złota: 585

3 099 PLN

Zobacz więcej
P0122TB

Pierścionek zaręczynowy z białego i zółtego złota

Model: P0122TB
Próba złota: 585

2 099 PLN

Zobacz więcej
P0474ZB

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0474ZB
Próba złota: 585

2 699 PLN

Zobacz więcej

2020 - ACLARI - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.