Modne pierścionki zaręczynowe – poznajcie trendy na 2018 rok!

Autor: Aclari
Data:

trendy na 2018 800x300Najsilniejsze trendy nadchodzących miesięcy to indywidualność i różnorodność. Projektanci biżuterii zaręczynowej mocno podkreślają, że każda kobieta jest inna i każda – wyjątkowa. Jeśli planujesz zaręczyny, sprawdź, jakie pierścionki zaręczynowe będą modne w nadchodzącym roku.

Modne pierścionki zaręczynowe w 2018 roku

 

Tradycyjne żółte złoto

 Klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Modne złote pierścionki podkreślą urodę każdej kobiety, zwłaszcza ciemnookiej brunetki o ciepłej karnacji. Królewskie złoto doskonale współgra z zakutym w koronie diamentem o szlifie brylantowym. Klasyczne pierścionki zaręczynowe docenią nie tylko tradycjonalistki!

 trendy na 2018 tradycyjne zloto 800x450 

Piękno i siła zaklęta w brylantach

 Trudno sobie wyobrazić pierścionki zaręczynowe bez diamentów. Przede wszystkim ze względu na ich wyjątkowe właściwości, nieprzemijające piękno oraz wyjątkową symbolikę. Jego nazwa wywodzi się bowiem ze starogreckiego adamas, co oznacza „niezniszczalny” lub „niepokonany”.

P0567ZB

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0567ZB
Próba złota: 585

11 499 PLN

Zobacz więcej

Każda kobieta jest jak brylant: na pozór bardzo delikatna, ale gdy trzeba, niewiarygodnie silna; roztaczająca wokół siebie piękno i blask, mimo upływającego czasu. Nie ma kamienia, który w doskonalszy sposób podkreśliłby kobiecą urodę i opisał kobiecą naturę.

 trendy na 2018 piekno w brylantach 800x450 

Brylanty w obrączce

 Miłośniczki brylantów nie muszą zadowolić się wyłącznie brylantem w koronie. W tym sezonie szczególnie modne będą pierścionki z brylantem w koronie w otoczeniu mniejszych kamieni. Takie połączenie daje efekt, który przechodzi najśmielsze oczekiwania. To najlepszy wybór dla odważnych i pewnych siebie kobiet o artystycznej duszy.

 trendy na 2018 brylant w obraczce 800x450 

Białe złoto

 Białe złoto to trend, który pojawił się już w poprzednich sezonach i ma szansę stać się nową zaręczynową klasyką. Białe złoto to stop złota z domieszką takich metali jak srebro, nikiel, cynk czy pallad. Pierścionki wykonane z białego złota, które znajdziesz w naszej ofercie, pokrywane są także warstwą rodu, która nadaje złotu dodatkowej głębi. Eleganckie białe złoto w subtelny sposób podkreśla siłę i niezależność kobiety, która je nosi. Pasuje szczególnie paniom o jasnej karnacji.

 trendy na 2018 biale zloto 800x450 

Przeplatające się dwa kolory złota

 Nowoczesne pierścionki zaręczynowe są takie jak współczesne kobiety: jednocześnie żywiołowe i harmonijne; zrównoważone, kiedy trzeba i szalone, gdy pozwala sytuacja; spełniające się w tradycyjnych rolach i wychodzące poza utarte schematy.

Pierścionki wykonane z dwóch przeplatających się kolorów złota docenią kobiety, które odnajdują się w wielu rolach i nie mają dokładnie sprecyzowanych upodobań biżuteryjnych – doskonale czują się zarówno w towarzystwie białego, jak i żółtego złota.

 trendy na 2018 dwa kolory 800x450 

Modne pierścionki zaręczynowe inspirowane naturą

 Kobiecość najpełniej przejawia się w naturze. Nic dziwnego, że projektanci nowoczesnych pierścionków zaręczynowych właśnie w niej szukają inspiracji. Ażurowe zdobienia pod koroną oraz obrączki o falistych kształtach przywodzących na myśl morskie fale lub kołyszące się na wietrze łodygi kwiatów to najsilniejszy trend nadchodzących miesięcy. Pierścionki inspirowane pięknem przyrody to hołd złożony kobiecej naturze. To doskonały wybór dla pań nieco tajemniczych, ale emanujących wewnętrzną siłą i spokojem. Uczuciowych, ale konsekwentnych i twardo stąpających po ziemi.

 trendy na 2018 natura 800x450 

Moda na to, co piękne i niezniszczalne

 Modne i nowoczesne pierścionki zaręczynowe wyróżniają się bogactwem form i kształtów. Tworząc naszą ofertę, zwracamy uwagę na najnowsze trendy jubilerskie, jednocześnie nawiązując do klasycznych motywów i rozwiązań. Wiemy, że biżuteria z diamentami ma wyjątkową moc: potrafi wydobyć z każdej kobiety jej naturalne piękno, które jest dla nas największą inspiracją.

 

Sprawdź również

P0226TB

Pierścionek zaręczynowy z białego i zółtego złota

Model: P0226TB
Próba złota: 585

19 999 PLN

Zobacz więcej
P0170TB

Pierścionek zaręczynowy z białego i zółtego złota

Model: P0170TB
Próba złota: 585

9 999 PLN

Zobacz więcej
P0547ZB

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0547ZB
Próba złota: 585

1 099 PLN

Zobacz więcej

2020 - ACLARI - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.