Obrączki ślubne – dlaczego warto wybrać białe złoto

Autor: Aclari
Data: 4.67 (3)

obraczki z bialego zlota800x300

Obrączki to najpiękniejszy symbol Waszej miłości. Od momentu zawarcia małżeństwa będą towarzyszyły Wam do końca życia. Powinny więc być nie tylko eleganckie, ale także wytrzymałe i wygodne. Dlatego coraz więcej par decyduje się na obrączki z białego złota. Subtelna, głęboka biel doskonale pasuje zarówno Paniom, jak i Panom.

Obrączki z białego złota – nowa ślubna klasyka

Wybierając obrączki ślubne, warto kierować się trwałością materiału oraz indywidualnymi preferencjami. Biżuteria z białego kruszcu wpisała się już nie tylko do zaręczynowego, ale także ślubnego kanonu. Jego subtelna elegancja przypadnie do gustu nawet panom, którzy nie są przyzwyczajeni do noszenia biżuterii.

 

Czym jest białe złoto? To stop złota z domieszką srebra, niklu, cynku lub palladu, które nadają biżuterii odpowiedniej wytrzymałości. Obrączki z białego złota zazwyczaj pokrywa się także warstwą rodu. Dzięki temu modele, które wychodzą z pracowni jubilerskich, są nie tylko wytrzymałe, ale także subtelne i eleganckie.

 obraczki z bialego zlota02 800x450 

W ofercie ACLARI znajdziecie obrączki, które spełnią wszystkie Wasze wymagania: klasyczne, gładkie modele z żółtego lub białego złota, biżuterię dwukolorową (także z mieszanką różowego złota) oraz wzorzyste obrączki z zakutymi brylantami. Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów potwierdzoną certyfikatami.

 

Obrączki – białe złoto dla obojga małżonków?

Czy nasze obrączki muszą być takie same?” – to jedno z pytań, które bardzo często zadają sobie przyszli małżonkowie. Uspokajamy, Wasze obrączki nie muszą być identyczne – choć łączy Was silne uczucie, macie przecież różne gusta i temperamenty. Wybierzcie ten sam rodzaj złota i postawcie na indywidualne wykończenie. Panie mogą wybrać obrączkę z delikatnym kwiatowym wzorem, a panowie prosty, elegancki model o lekko zaokrąglonym profilu. Białe złoto doskonale współgra także z brylantami, które symbolizują trwałość i niezniszczalność.

Pierścionek zaręczynowy z białego i zółtego złota

Model: P0512TB
Próba złota: 585

1 599 PLN

Zobacz więcej

Obrączka z białego złota będzie doskonale pasować do pierścionka zaręczynowego wykonanego z tego samego materiału. Coraz więcej pań nosi te dwie ozdoby na serdecznym palcu prawej dłoni jako symbol miłości i spełnionej obietnicy.

 obraczki z bialego zlota01 800x450 

Obrączki ślubne, tak jak każda biżuteria, wymagają regularnego czyszczenia i konserwacji – podczas pielęgnacji szczególną uwagę należy zwrócić na modele, w których zakute są brylanty lub inne kamienie. Choć po latach użytkowania obrączki ślubne z białego złota mogą ulec delikatnemu zmatowieniu, wizyta u jubilera przywróci im początkowy blask. Taki jak w dniu, w którym złożyliście sobie obietnicę wiecznej miłości.

 

Utrwalcie Waszą miłość na obrączkach

Choć obrączki to widoczny symbol zawartego małżeństwa, wykonany od wewnętrznej strony grawer należy wyłącznie do Was. Dzięki niemu biżuteria ślubna stanie się jedyna w swoim rodzaju. Oprócz Waszych imion na grawerze może znaleźć się także data ślubu, cytat z ulubionej książki, piosenki lub najpiękniejsze polskie słowo: kocham. W ACLARI grawer na obrączkach wykonujemy bezpłatnie.

 

Wiemy, że ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej pary. Obrączki ślubne z białym złotem tworzymy z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Wiemy, że to wyjątkowa biżuteria – chcemy, aby w dniu, w którym będziecie ślubować sobie wieczną miłość, towarzyszyło Wam prawdziwe piękno.

 

Pamiętajcie, że obrączki warto wybrać na kilka miesięcy przed uroczystością. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że będą gotowe na czas. Zapraszamy Was do jednego z salonów ACLARI: w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Sopocie, Wrocławiu lub Warszawie. Nasze doradczynie z przyjemnością zaprezentują Wam najpiękniejsze modele obrączek z białego złota, pomogą wybrać odpowiedni rozmiar i dobrać kształt do indywidualnych preferencji i charakterów.

Sprawdź również

Pierścionek zaręczynowy z białego i zółtego złota

Model: P0512TB
Próba złota: 585

1 599 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy z białego i zółtego złota

Model: P0127TB
Próba złota: 585

1 499 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy z białego złota

Model: P0417BB
Próba złota: 585

1 799 PLN

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas : facebook instagram
2024 - Jubiler ACLARI Diamonds – biżuteria, pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne ® - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.