Jak kupić pierścionek zaręczynowy online? Praktyczne porady

Autor: Aclari
Data: 4.5 (4)

Jak kupic pierscionek zareczynowy online 800x300

Zakupy online to sposób na bezstresowy i wygodny wybór pierścionka zaręczynowego. Oszczędność czasu i dostępność setek modeli to tylko niektóre zalety tego rozwiązania. Internet stanowi niewyczerpane źródło inspiracji związanych z planowaniem zaręczyn oraz wyboru szczególnej, szlachetnej biżuterii. Skorzystaj z tego i dowiedz się, jak bez wychodzenia z domu dobrać ten wyjątkowy złoty pierścionek, w którym zakocha się Twoja wybranka.

 

Kup złoty pierścionek online, a na pewno nie przepłacisz

Cena pierścionka zaręczynowego jest jedną z najważniejszych zmiennych, które zapewne bierzesz pod uwagę. Dobra wiadomość brzmi: zakupy online pozwalają na oszczędność pieniędzy. Zaletą sklepów internetowych jest łatwe porównanie podobnych modeli i wybranie najbardziej korzystnej oferty.

Zwróć uwagę również na stosunek ceny do jakości produktów. Aclari wyróżnia się w tym zakresie na tle innych firm jubilerskich. Biżuteria z brylantami o jednakowych, a czasem wyższych parametrach, w Aclari jest nawet o 50% tańsza, niż w innych sklepach. To możliwe, ponieważ jesteśmy producentami naszych artykułów i specjalizujemy się wyłącznie w złotej biżuterii z brylantami. Oferta cenowa Aclari skrojona jest na każdą miarę. Podzieliliśmy ją na standardową oraz indywidualną tak, aby każdy mógł wybrać wyjątkowy pierścionek w zakresie swojego budżetu.

Jak kupic pierscionek zareczynowy online 2 800x450

Zalety kupowania biżuterii online: szeroki wybór i łatwiejsze wyszukiwanie

Niezależnie czy decydujesz się na żółte lub białe złoto, zakupy w sklepie internetowym ułatwią Ci wybór idealnego pierścionka zaręczynowego dla ukochanej zarówno o klasycznych, jak i bardziej nietypowych gustach. Na stronie Aclari znajdziesz największy wybór pierścionków na polskim rynku jubilerskim! Przygotowaliśmy kilkaset modeli w ofercie standardowej oraz możliwość konfiguracji brylantów i pełnej personalizacji pierścionka w ofercie indywidualnej, abyś mógł być pewien, że znajdziesz ten wymarzony.

Zastosuj filtry na stronie internetowej (np. decydując się na żółte złoto i konkretną wielkość brylantów), by ograniczyć wyniki wyszukiwania i liczbę wyświetlanych produktów. To znacznie uprości proces przeglądania! Jednocześnie w każdej chwili będziesz mógł przyjrzeć się całej ofercie jubilera zdecydowanie łatwiej, niż w sklepie stacjonarnym. Wystarczy kliknięcie myszki, a zobaczysz różnorodne pierścionki zaręczynowe online w profesjonalnie przygotowanej ekspozycji.

Pierścionek zaręczynowy z białego złota

Model: P0162BB
Próba złota: 585

1 499 PLN

Zobacz więcej

Zakupy online są bezpieczne, jeśli...

Zanim wybierzesz idealny pierścionek z bogatej oferty online, upewnij się, czy zakupy będą w pełni bezpieczne. Darmowa dostawa, możliwość bezpłatnego zwrotu, korekta rozmiaru pierścionka oraz bezpieczny system płatności (np. PayU) to najważniejsze rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę.

W Aclari chcemy jak najbardziej ułatwić przyszłym narzeczonym moment wyboru pierścionka i przygotowań do zaręczyn. Wśród niektórych naszych udogodnień są: darmowa dostawa (nawet w 24h), aż 100-dniowe prawo zwrotu, gwarancja oraz możliwość bezpłatnej i bezterminowej korekty rozmiaru pierścionka zaręczynowego. Do każdego z pierścionków dołączamy odpowiedni certyfikat potwierdzający jakość kamieni szlachetnych oraz voucher ze zniżką -20% na zakup obrączek ślubnych w naszym sklepie. Jakość produktów Aclari potwierdza fakt, że w ofercie mamy tylko naturalne diamenty, sprowadzane z krajów nieobjętych konfliktami.

Nasz intuicyjny i bezpieczny system internetowych zakupów przeprowadzi Cię przez transakcję krok po kroku, a w przypadku dodatkowych pytań zawsze możesz porozmawiać przez telefon z którymś z naszych konsultantów.

Pierścionki zaręczynowe online są dostępne od ręki!

Oprócz wyżej wymienionych zalet, zakupy przez internet gwarantują też dostępność całej gamy modeli we wszystkich rozmiarach. Bez obaw, że wybrany pierścionek nie będzie dostępny w odpowiedniej wielkości (co mogłoby zdarzyć się w salonie stacjonarnym).

Przeglądając pierścionki zaręczynowe online nie doświadczysz presji czasu oraz presji zakupowej, które mogą towarzyszyć stacjonarnym zakupom. Rezygnujesz z wychodzenia z domu i poświęcenia godzin na dojazd do wielu salonów jubilerskich w zamian za spokojne i wygodne zakupy przez internet. Czego chcieć więcej?

Jakość widoczna gołym okiem, czyli złote pierścionki na zdjęciach

Pierścionek zaręczynowy powinien wprowadzić w zachwyt wybrankę Twojego serca. Również od jego wyglądu zależy, jak bardzo udana będzie magiczna chwila zaręczyn. Oglądając pierścionki w sklepie online masz możliwość przyjrzenia im się naprawdę z bliska. Brzmi nielogicznie? A jednak! Profesjonalny jubiler zapewni Ci jakościowe fotografie, na których złote pierścionki będą widoczne w każdym detalu. Łatwo ocenisz nawet najmniejsze zdobienia oraz dokładny odcień żółtego lub białego złota w naturalnym oświetleniu.

Jak kupic pierscionek zareczynowy online 400x600
W sklepie online Aclari zobaczysz nie tylko zdjęcia zaręczynowych pierścionków, ale też specjalnie przygotowane filmy, prezentujące iskrzące się w ruchu kamienie szlachetne. Wygląd każdego pierścionka został oddany z najdokładniejszą starannością, a prezentacja ich na damskiej dłoni pomoże Ci łatwo ocenić proporcje. Takie udogodnienia nie zawsze są możliwe w salonach stacjonarnych.  

Wybór odpowiedniego pierścionka online? To prostsze, niż myślisz

Przekonały Cię zalety zakupów pierścionków zaręczynowych online? Od wyboru idealnej biżuterii dzieli Cię już tylko kilka kroków.  

Po pierwsze: określ swój budżet. Nie kieruj się przesądami. Nie ma jednej reguły, która określa, ile powinien kosztować pierścionek przyszłej narzeczonej. Zastanów się i oszacuj, jakie są Twoje możliwości finansowe. To zdecydowanie ułatwi dalsze poszukiwania!

Po drugie: wybierz kolor złota. Białe złoto czy żółte złoto? To klasyczny dylemat narzeczonych. Wybór koloru pozwala na ograniczenie przeglądanych online modeli o połowę i zaoszczędzenie Twojego czasu. Aby dokonać trafnej decyzji, warto przyjrzeć się biżuterii, którą nosi partnerka. Zwróć uwagę na jej preferencje i kolor, który najczęściej wybiera. W sklepie online Aclari znajdziesz pierścionki zarówno z żółtego, jak i białego złota z różnorodnie dobranymi diamentami.

Po trzecie: sprawdź rozmiar pierścionka. Spróbuj dyskretnie zmierzyć inny noszony na serdecznym palcu prawej dłoni pierścionek partnerki za pomocą suwmiarki, mierząc wewnętrzną średnicę pierścionka. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że zaręczynowy pierścionek idealnie będzie pasował do dłoni partnerki.

Więcej wskazówek przeczytasz w specjalnym poradniku, który przygotowaliśmy na temat doboru oraz rodzajów pierścionków zaręczynowych.

Sprawdź również

Pierścionek zaręczynowy z białego złota

Model: P0446BB
Próba złota: 585

2 249 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: OB429ZB
Próba złota: 585

2 749 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0440ZB
Próba złota: 585

3 879 PLN

Zobacz więcej

Dołącz do nas : facebook instagram
2024 - Jubiler ACLARI Diamonds – biżuteria, pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne ® - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.