z kodem LOVE
-15%
na kolczyki i zawieszki z diamentami

Flash mob - pomysł na oryginalne oświadczyny

Autor: Aclari
Data: 4.8 (5)

oswiadczynowy mob 800x300 minWiesz, że Twoja ukochana marzy o zaręczynach rodem z Hollywood? Jeśli nie boisz się wyzwań i chcesz, żeby przyszła narzeczona zapamiętała ten dzień do końca życia, zorganizuj flash mob, podczas którego poprosisz ją o rękę. Sprawdź, jak przygotować zwariowane zaręczyny.

 

Co to jest flash mob?

Flash mob (z angielskiego „błyskawiczny tłum”) to akcja, w której uczestniczy grupa pozornie przypadkowych osób zebranych w miejscu publicznym np. w parku, centrum handlowym czy na lotnisku. Pomysł narodził się w Nowym Jorku na początku XXI wieku. Moda na flash moby błyskawicznie rozpowszechniła się nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale na całym świecie. Ich celem jest przede wszystkim… zabawa! W tradycyjnych flash mobach uczestniczą zazwyczaj obcy sobie ludzie, którzy otrzymują jedynie informację o czasie i miejscu wydarzenia za pomocą SMS-ów lub mediów społecznościowych. Flash moby coraz częściej wykorzystują także firmy w promocji swoich produktów lub usług.

Flash mob – zaręczyny w rytmie serca

Ostatnio coraz bardziej popularne stają się zaręczynowe flash moby. Do organizacji takich oświadczyn będziesz potrzebować odrobiny odwagi oraz niewielkiej pomocy. Zaręczynowy flash mob będzie wspaniałą niespodzianką dla dziewczyny, która uwielbia dobrą zabawę i szalone niespodzianki, a także jest pewna siebie i doskonale czuje się w świetle reflektorów. Jeśli szukasz pomysłu na szalone i oryginalne zaręczyny, zobacz, jak zorganizować flash mob, podczas którego poprosisz ukochaną, aby została Twoją żoną.

 

Nietypowe oświadczyny – jak i gdzie zorganizować flash mob?

Flash mob możesz zorganizować wszędzie: w centrum handlowym, w parku lub na lodowisku. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia! Możesz wybrać miejsce, w którym się poznaliście. Do pomocy możesz zaangażować rodzinę, znajomych, a nawet obce osoby, które będą chciały wziąć udział w tym nieco szalonym wydarzeniu.

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0215ZB
Próba złota: 585

1 699 PLN

Zobacz więcej

 

W centrum handlowym

Poinformuj o planowanym wydarzeniu dyrekcję centrum handlowego. Zbierz grupę osób, które będą udawały przypadkowych przechodniów (jeśli planujesz wdrożyć w swój plan rodzinę lub znajomych, zadbaj o odpowiedni kamuflaż, żeby Twoja ukochana nikogo nie rozpoznała!). Oddal się na chwilę pod pretekstem np. wypłaty pieniędzy w bankomacie. Gdy z głośników popłynie Wasza ulubiona piosenka, przypadkowe osoby po kolei zaczną prosić Twoją ukochaną do tańca. Zaproś przyszłą narzeczoną do tańca i wręcz jej ogromny bukiet kwiatów wraz z pierścionkiem zaręczynowym. Uklęknij i zapytaj, czy zostanie Twoją żoną. Gdy powie TAK, wszyscy zaczną bić brawo. To znak, że jesteście zaręczeni! Poproś, aby jedna z osób biorących udział w wydarzeniu, nagrała Wasze szalone oświadczyny. To będzie niepowtarzalna pamiątka.

 

Na lodowisku

Zabierz ukochaną na lodowisko. Poproś o pomoc osoby z obsługi, które doskonale jeżdżą na łyżwach o przygotowanie do Waszej ulubionej piosenki krótkiego pokazu przed Twoją przyszłą narzeczoną. Jeśli nieźle radzisz sobie na lodzie, dołącz do tańczących, a gdy piosenka dobiegnie końca, wyciągnij złoty pierścionek zaręczynowy z brylantem.

 flash mob 01

W parku

Zabierz ukochaną na spacer do parku. Miej przy sobie charakterystyczny element ubioru np. bordową marynarkę. Zaangażuj do pomocy znajomych. Ich zadaniem będzie rozdanie przypadkowym przechodniom pojedynczej czerwonej róży lub balona w kształcie serca. Poproś, aby wręczyli ją dziewczynie, u której boku będzie szedł chłopak ubrany w bordową marynarkę. Gdy podejdzie do Was pierwsza osoba, udawaj zdziwienie. Gdy Twoja ukochana będzie dźwigać bukiet czerwonych róż lub naręcze balonów w kształcie serca, uklęknij na prawe kolano i zapytaj, czy zostanie Twoją żoną.

Jesteś gotów na szalone oświadczyny w rytmie serca?

flash mob 3

Sprawdź również

Pierścionek zaręczynowy z białego i zółtego złota

Model: P0222TB
Próba złota: 585

5 399 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P2209ZB
Próba złota: 585

2 179 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy z białego złota

Model: P0221BB
Próba złota: 585

3 749 PLN

Zobacz więcej

Dołącz do nas : facebook instagram
2023 - Jubiler ACLARI Diamonds – biżuteria, pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne ® - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.