Pomysł na prezent? Biżuteria!

Autor: Aclari
Data: 4.67 (3)

pomysl na prezent 800x301

Zastanawiasz się jaki prezent wybrać dla swojej ukochanej żony, matki, córki. Przed Wami ważne wydarzenie, więc chciałbyś, aby było to coś trwałego i pamiątkowego. Biżuteria z diamentami jest coraz częściej wybierana przez klientów poszukujących pomysłu na prezent dla bliskich kobiet. Dlaczego biżuteria tak idealnie pasuje do każdej okazji i dla każdej kobiety? Jaka biżuteria na prezent sprawdza się najlepiej? Wybrać kolczyki z diamentami czy zawieszki z brylantami? Wybrać żółte czy białe złoto?
Dzięki temu artykułowi poznasz możliwości, jakie na Ciebie czekają, a wiedza ta pomoże Ci uszczęśliwić wyjątkową dla Ciebie kobietę w jej ważny dzień.

Biżuteria na prezent

Zbliża się wyjątkowy dzień, który pragniesz uczcić. Chcesz wręczyć ukochanej osobie podarunek, który wywoła uśmiech na twarzy. Zachwyć bliską osobę i ofiaruj jej magiczną moc blasku diamentu, którą będzie mogła mieć zawsze przy sobie. Okoliczności mogą być różne, dzień matki, babci, dziecka, rocznica Waszych zaręczyn lub ślubu… Mnogość wzorów pozwoli dopasować pierścionek do każdej kobiety i okazji. Brylanty są odpowiednie zarówno dla wielbicielek prostoty i klasyki, ale też osób preferujących mocne i nowoczesne wzory, które rzucają się w oczy.

Niezależnie od okazji kobiety uwielbiają być obdarowywane biżuterią, szczególnie jeśli jest ona tak elegancka i luksusowa. Swoją nieprzeciętność biżuteria zyskuje dzięki osadzeniu w niej brylantów, ale czym one tak naprawdę są i czym różnią się od diamentów?

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0411ZB
Próba złota: 585

1 099 PLN

Zobacz więcej

 Brylanty, diamenty – czym się różnią?

Wielu mężczyzn podczas poszukiwania najznakomitszego prezentu dla kobiety ma do czynienia z pojęciem brylantów i diamentów. Wyjaśnienie różnicy pomiędzy nimi jest niezwykle proste. Diament jest kamieniem szlachetnym, z którego wykonuje się brylanty. Jest on matowy, nieoszlifowany i bezkształtny. Po dokonaniu szlifu brylantowego na diamencie powstaje, jak sama nazwa wskazuje, brylant. Brylant jest więc gotowym, oszlifowanym diamentem o okrągłym kształcie, który osadzony w biżuterii, urokliwie ozdabia kobiece ciała.

Mimo tego, diamenty i brylanty mogą być słowami używanymi zamiennie. Określenia te odnoszą się do tego samego, pięknego kamienia szlachetnego używanego w produkcji biżuterii, który tak oczarowuje kobiety swoim magicznym blaskiem od wieków. Promienie odbijające się od oszlifowanego diamentu to prawdziwe zaklęcie, to właśnie one przyciągają uwagę. To najlepszy wybór, jeżeli pragniesz ofiarować kobiecie coś olśniewającego.

pomysl na prezent 800x450

 Brylant na białym czy żółtym złocie?

Zależnie od preferencji przyszłej właścicielki biżuterii możesz wybrać kolor złota, w którym osadzony ma być diament. Przez wielu klientów, coraz częściej wybierana jest biżuteria z białego złota. Z pewnością blask diamentów wygląda na nim bardzo estetycznie, czysto i elegancko. Wiele kobiet ceni sobie jednak klasykę. Zwróć uwagę, jaki kolor ma biżuteria na co dzień wybierana przez kobietę, dla której szukasz prezentu. Jeżeli jest to żółte złoto – pozostań w tonacji.

 Pierścionek z brylantem

Jednym z najpiękniejszych i najbardziej symbolicznych prezentów, jaki można wręczyć kobiecie, jest pierścionek. Zakładane na palce pierścionki z brylantami będą zawsze przypominały jej o Tobie, Waszych wspólnych chwilach oraz okazji, z jakiej pierścionek został wręczony. Ofiarowanie pierścionka z mieniącym się brylantem, pokaże kobiecie, jak bardzo jest dla Ciebie wyjątkowa i cenna. To najlepszy podarunek upamiętniający ważne wydarzenia jak narodziny i rocznice.

Każda kobieta, niezależnie czy to żona, ukochana, przyjaciółka, matka, babcia, czy córka będzie zachwycona widokiem rozbłyskającego diamentu w świetle muskających go promieni światła. Ta jasność doda jej otuchy każdego dnia, uzmysłowi o wartości, jaką ma dla Ciebie. Pierścionek z brylantem będzie świadectwem Twojej miłości w chwilach rozłąki. Jeżeli nie znasz jednak rozmiaru pierścionka, jaki powinieneś kupić, nie musisz rezygnować z diamentów. Zapoznaj się ofertą brylantowej biżuterii w formie zawieszek i kolczyków z diamentami.

 Zawieszka z diamentem

Zawieszki z brylantami są idealne, aby uczcić wspaniałe wydarzenia jak rozdanie dyplomów, ukończenie szkoły, uzyskanie matury lub przystąpienie do sakramentu. Mogą być doskonałym prezentem z okazji urodzin najbliższej osoby. Z pewnością taka zawieszka ucieszy każdą kobietę, która następnie z radością będzie zakładać je na wyjątkowe okazje lub na co dzień. Widok kobiety, która z dumą nosi otrzymaną w prezencie, diamentową zawieszkę jest oszałamiający. Jej uśmiech promienieje jak blask brylantu subtelnie odbijający się na jej szyi.

Dzięki takiej zawieszce, każde spojrzenie w lustro, lub muśnięcie dłonią szyi będzie powodem do wspomnienia wielkich wydarzeń, lub osiągnięć. Zaklęte w promieniach brylantu wspomnienie uczyni bliską Ci osobę świadomą własnych możliwości i dumną z własnego dokonania lub sukcesu. Ten praktyczny i piękny prezent będzie przypominał jej, że byłeś z nią w tak ważnych i wyjątkowych chwilach jej życia.

pomysl na prezent 02 800x450

 Kolczyki z brylantami

Nic tak wspaniale nie wydobywa piękna kobiecych oczu i ust, jak delikatnie połyskujące brylanty tuż obok jej roześmianych policzków. Kolczyki z brylantami są najwspanialszym sposobem, aby pokazać kobiecie, jak bardzo ją cenisz. Promienie rozbłyskającego światła z drobniejszych, subtelnych kamieni szlachetnych przyciągną uwagę na jej pewne siebie spojrzenie. Każda kobieta zna swoją wartość, kiedy nosi na sobie tak elegancką biżuterię. Kolczyki z diamentami będą idealne jako prezenty upamiętniające rocznice, urodziny lub imieniny najdroższych Ci kobiet.

Kolczyki z brylantami to najlepszy wybór na prezent dla kobiety, którą cenisz. W malutkiej brylantowej biżuterii, zwisającej koło szyi, zaklęty jest olbrzymi i nieskazitelny świat luksusu. Takim prezentem z pewnością wywołasz uśmiech na jej twarzy, nie tylko dnia jego wręczenia, ale również w każdej chwili, gdy będzie mieć go na sobie. Kolczyki mogą być doskonałym dodatkiem do ofiarowanego już wcześniej pierścionka zaręczynowego lub zawieszki. To doskonały sposób na upamiętnienie rocznicy, który stworzy idealny komplet z wcześniej wręczoną biżuterią.

 Dlaczego biżuteria z diamentami?

Brylanty w złotej biżuterii pokazują kobiecie, że w Twoich oczach jest ona doskonała niczym oszlifowany diament. Jeżeli zdecydujesz się na biżuterię z brylantami, rozbudzi to Wasze najpiękniejsze wspomnienia, a przede wszystkim pozostanie pamiątką już na zawsze. Dzięki temu ofiarujesz nie tylko złoto, ale osadzone w nim diamenty, które są wieczne. Wręczając biżuterię z luksusowym kamieniem szlachetnym, wyrażasz nieprzemijalność uczuć oraz składanych życzeń.

Sprawdź również

Pierścionek zaręczynowy z białego złota

Model: P0407BB
Próba złota: 585

649 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0404ZB
Próba złota: 585

899 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0495ZB
Próba złota: 585

1 379 PLN

Zobacz więcej

Dołącz do nas : facebook instagram
2024 - Jubiler ACLARI Diamonds – biżuteria, pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne ® - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.