Oświadczyny w trakcie wakacji 2022? Sprawdź, jakie pierścionki są teraz na topie!

Autor: Aclari
Data: 4.5 (2)

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Wraz z nimi, jak co roku, zbliża się sezon zaręczynowych niespodzianek. Nieważne, czy właśnie szukasz diamentowego pierścionka dla ukochanej, czy po prostu chcesz zobaczyć, co słychać w trendach, czytaj dalej. Zdradzamy, jakie pierścionki z diamentami są teraz na topie!

Pierścionki zaręczynowe na lato 2022: co jest modne?

Za nami światowe tygodnie mody oraz cykl pokazów na sezon wiosna/lato 2022. Tegoroczne ciepłe miesiące upływają pod znakiem eklektyzmu i retro akcentów. Nawet minimalistyczne projekty potrafią zaskoczyć nowatorską formą. Jubilerzy odważnie mieszają style i pokazują światu, że pierścionek zaręczynowy wcale nie musi być klasyczny. Zobacz, jakie pierścionki podbijają kobiece serca!

Ponadczasowe, ale nigdy nudne

Podczas gdy kolejne światowe domy mody stawiają na ponadczasowe wzornictwo oraz redukują liczbę sezonów do minimum, w biżuterii zaręczynowej trend ten widoczny jest nie od wczoraj. W kolekcjach niezmiennie królują klasyczne pierścionki z diamentami – takie, które zachwycają dziś, ale przetrwają próbę czasu. Klasyczne, jednak nie nudne, bo projektanci i tutaj chętnie eksperymentują z formą, dorzucając coś od siebie. Jest tu miejsce na mariaż białego złota z żółtym, na diamenty w duecie z kolorowymi kamieniami szlachetnymi albo na awangardowy akcent. Jubilerzy nabierają odwagi i bawią się designem jeszcze chętniej niż dotychczas.

Pierścionek zaręczynowy z białego i zółtego złota

Model: P0045TB
Próba złota: 585

1 499 PLN

Zobacz więcej

Materiały, z jakich tworzą, też chcą być najlepsze. W zaręczynowej biżuterii rządzą więc diamenty i złoto. Nieważne, czy żółte, czy białe – zawsze wysokiej próby. Pierścionek zaręczynowy wykonany ze szlachetnych materiałów to piękna pamiątka sentymentalna na całe życie.

Diamentowe déjà vu

Vintage! To kolejny trend, który ma teraz swoje 5 minut. W zaręczynowych kolekcjach zrobiło się artystycznie, wyraziście i nieco sentymentalnie. Zamiast z sezonu na sezon szukać nowych inspiracji, projektanci czerpią pełnymi garściami z tego, co już było. Raz są to nawiązania do romantycznego boho rodem z lat 70., innym razem do okresu Art Déco. Zwłaszcza pierścionki zaręczynowe typu halo to nowa obsesja świata mody. Te fantastyczne projekty wielokamieniowe naprawdę robią wrażenie! Duży, centralny diament to ich znak rozpoznawczy. Środkowy diament jest tutaj otoczony przez wiele mniejszych, które układają się na kształt aureoli. Aureola może przybierać różne formy: bywa okrągła, ale też kwadratowa lub w kształcie rombu – to już zależy od artystycznej wizji projektantów.

Biżuteria typu halo po raz pierwszy pojawiła się w latach 20. XX wieku, czyli właśnie w okresie Art Déco. Mimo że od premiery minęło już całe stulecie, pierścionki w tym stylu nie schodzą z list zaręczynowych bestsellerów. Wcale nas to nie dziwi, bo mają w sobie coś magicznego – i właśnie to coś skradło już niejedno serce. Kto wie, może skradnie i Twoje?

Projektowane z pasją

Z zakupem pierścionka z diamentem bezpośrednio wiąże się temat mody odpowiedzialnej. Transparentność marki jubilerskiej, a zwłaszcza pochodzenie diamentów to aspekt, który staje się ważniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Przybywa klientów, dla których ma znaczenie, gdzie i jak powstaje ich biżuteria Rośnie więc zainteresowanie diamentowym rękodziełem. Na kobiece dłonie coraz częściej trafiają pierścionki tworzone w lokalnych pracowniach jubilerskich w Polsce:

  • od początku do końca ręcznie,
  • według autorskich projektów,
  • ze szlachetnych materiałów.

Wartość rękodzielniczej biżuterii to znacznie więcej niż wartość złota i diamentów. Za każdym projektem kryją się tu pasja, talent i energia ludzi, którzy ją tworzą. Dzięki temu staje się ona naprawdę wyjątkowa.

Znajdź swoją inspirację w ACLARI!

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe z diamentami czekają na Ciebie w ACLARI. Całość kolekcji powstaje w naszej pracowni jubilerskiej w Polsce. Biżuterię tworzymy ręcznie, według autorskich projektów, wyłącznie ze złota oraz naturalnych diamentów. Sprawdź diamentową kolekcję online lub odwiedź jeden z salonów ACLARI Diamonds, które znajdziesz w największych miastach Polski!

Sprawdź również

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0445ZB
Próba złota: 585

2 449 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0417ZB
Próba złota: 585

1 799 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0439ZB
Próba złota: 585

2 699 PLN

Zobacz więcej

Dołącz do nas : facebook instagram
2024 - Jubiler ACLARI Diamonds – biżuteria, pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne ® - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.