Pierścionki zaręczynowe do 1000 zł – nasze bestsellery

Autor: Aclari
Data: 4.75 (4)

pierscionki zareczynowe do 1000 800x300 min

Pierścionki zaręczynowe mogą różnić się nie tylko kształtem obrączki, ale także kolorem złota i rodzajem zakutego w niej kamienia. To elementy, które wpływają na ich cenę. Nie wiesz, jaki model wybrać ze względu na nieco ograniczony budżet? Przygotowaliśmy listę pierścionków zaręczynowych do 1000 złotych. Przekonaj się, że idealny pierścionek nie musi kosztować fortuny.

 

Od czego zależy cena pierścionka zaręczynowego?

 Pierścionek zaręczynowy to nie tylko ozdoba, ale także symbol Waszego uczucia. Co wpływa na jego cenę? Próba złota, kształt obrączki, a także rodzaj i szlif kamienia. Nawet jeśli nie dysponujesz dużym budżetem, nie musisz (a nawet nie powinieneś) rezygnować z brylantu. To kamień o wyjątkowej symbolice. To najtwardsza znana człowiekowi substancja naturalnie występująca w przyrodzie – symbol piękna i trwałości waszego uczucia. Ten skarb natury w rękach jubilera staje się brylantem. Idealny szlif wydobywa z kamienia to, co najbardziej wartościowe – wspaniałą grę światła i kolorów. Nawet niewielki brylant będzie więc nieporównywalnie piękniejszy od kamienia syntetycznego wytworzonego w laboratorium.

W ofercie Aclari znajdziesz pierścionki zaręczynowe na każdą kieszeń. Wszystkie nasze modele zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów – złota o próbie 585 i brylantów o czystości SI i kolorze H (poznaj ofertę pierścionków z brylantami ACLARI)

 

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0495ZB
Próba złota: 585

1 379 PLN

Zobacz więcej

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe do 1000 zł

 pierscionki zareczynowe do 1000 01 800x450

Pierścionek zaręczynowy z kolekcji Ventego to propozycja dla kobiety żywiołowej, dynamicznej i pełnej energii. Kwiecista brylantowa tarcza przyciąga wzrok i napełnia zachwytem. Dwa serduszka w obrączce dodają mu subtelnego uroku. To model, obok którego nie można przejść obojętnie. Jeśli Twoja przyszła narzeczona jest otwarta na ludzi i uwielbia zawierać nowe znajomości, a jednocześnie bywa delikatna i romantyczna, to pierścionek, który skradnie jej serce.

 pierscionki zareczynowe do 1000 02 800x450

Pierścionek zaręczynowy z białego złota z kolekcji Roso zachwyca lekkością i delikatnością. Zakuty w obrączce brylant o masie 0,11ct dodaje mu subtelnej elegancji. Lekko falujący kształt obrączki oplatającej brylant jak liście skrywające cudny kwiat, wskazuje na dynamiczną i romantyczną kobiecą naturę. To model dla kobiety emanującej dziewczęca energia i pełnej dziewczęcej radości.

 pierscionki zareczynowe do 1000 03 800x450

Pierścionek zaręczynowy z kolekcji Roso to propozycja dla kobiety odważnej i ciekawej świata. Emanuje z niego siła i radosna energia. Model wykonany z dwóch przeplatających się kolorów złota skradnie serce kobietom wrażliwym na piękno i poszukującym przygód. W koronie został zakuty brylant o masie 0,10ct, stanowiąc idealne zwieńczenie pięknych złocistych splotów.

 zareczyny z klasa 04 800x450 

Pierścionek zaręczynowy z białego złota z kolekcji Ventego, w którym zostały zakute brylanty o łącznej masie 0,12ct to model dla kobiety, która lubi niebanalną i elegancką biżuterię. Białe złoto odzwierciedla świeże spojrzenie na świat, a liczne zakute w obrączce i koronie brylanty – żywiołowa naturę przyszłej właścicielki. Jeśli Twoja przyszła narzeczona jest pewna siebie, energiczna i gotowa na każde wyzwanie, ten model sprawi, że jej serce zabije szybciej.

 zareczyny z klasa 05 800x450 

Brylant i żółte złoto to nieśmiertelna zaręczynowa klasyka. Pierścionek z kolekcji Kartezja z zakutym w koronie kamieniem o masie 0,07ct i ażurowymi zdobieniami to doskonałe połączenie klasycznego piękna i nowoczesności. To model dla kobiety, która ceni tradycję, ale lubi być „inna niż wszystkie”.

 zareczyny z klasa 06 800x450 

Delikatny pierścionek z kolekcji Kartezja wykonany z białego złota z zakutym w koronie brylantem o masie 0,10ct pokocha każda zwolenniczka minimalizmu. Spośród klasycznych modeli wyróżnia go lekko falująca obrączka zwieńczona koroną, której łapki układają się w kształt rombu, dodając pierścionkowi subtelnego wdzięku. To model, który będzie doskonale współgrał z każdą stylizacją.

 

Wybierz model, który najlepiej odzwierciedli charakter Twojej ukochanej. Dzięki temu udowodnisz, że wiesz o niej wszystko! W naszych salonach i w sklepie online znajdziesz pierścionki zaręczynowe do 1000 złotych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającej kobiety.

Sprawdź również

Pierścionek zaręczynowy z białego złota

Model: P0127BB
Próba złota: 585

1 499 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy z białego i zółtego złota

Model: P0160TB
Próba złota: 585

1 529 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy z białego złota

Model: P0031BB
Próba złota: 585

599 PLN

Zobacz więcej

Dołącz do nas : facebook instagram
2024 - Jubiler ACLARI Diamonds – biżuteria, pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne ® - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.