Klasyczny pierścionek zaręczynowy z brylantem - piękno, które nie wychodzi z mody

Autor: Aclari
Data: 4.67 (6)

klasyczny pierscionek 800x300 min

Złoto i królewski brylant zakuty w koronie – to połączenie, które nigdy nie wyjdzie z mody. Dlaczego tradycyjne pierścionki są najchętniej wybierane na oświadczyny? Poznaj prawdziwe piękno, które skrywa w sobie klasyczny pierścionek zaręczynowy brylantem.

Złoto i diament – niezwykłe połączenie

Złoto to szlachetny kruszec od wieków wykorzystywany w sztuce jubilerskiej. Jego łacińska nazwa (aurum) pochodzi od imienia rzymskiej bogini świtu, Aurory. Czyste złoto jest materiałem zbyt miękkim, aby mogło być jedynym metalem wykorzystywanym do produkcji biżuterii. Z tego względu w sztuce jubilerskiej wykorzystuje się stopy złota z innymi metalami szlachetnymi takimi jak srebro, cynk, miedź, pallad, platyna czy nikiel. Im większa zawartość czystego złota, tym większa wartość wyrobu. Złoto to także symbol czystości, władzy i bogactwa.

Diament to najtwardszy kamień szlachetny znany człowiekowi. Jego nazwa pochodzi od starogreckiego adamas, czyli niezniszczalny. Można powiedzieć, że diamenty pochodzą z samego serca Ziemi. Powstają w ekstremalnych warunkach na głębokości około 150 kilometrów pod ziemią, pod wpływem bardzo wysokiego ciśnienia, w temperaturze przekraczającej nawet 1000°C! Nic dziwnego, że należą do najcenniejszych kamieni szlachetnych na świecie. O wartości diamentów decydują 4 parametry ujęte w zasadę 4C: clarity (czystość), colour (barwa), carat (masa) i cut (szlif). Tylko najbardziej wartościowe kamienie wykorzystywane są do produkcji biżuterii. Diamenty po obróbce jubilerskiej nazywane są brylantami.

Pierścionek zaręczynowy z białego złota

Model: P0417BB
Próba złota: 585

1 799 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy powstały z tak niezwykłych materiałów będzie najpiękniejszym symbolem Waszej miłości. Od momentu zaręczyn Twojej ukochanej codziennie będzie towarzyszył blask najszlachetniejszych kamieni (Poznaj ofertę pierścionków zaręczynowych ACLARI).

 klasyczny pierscionek 01 800x450 

Klasyczny pierścionek zaręczynowy – dla kogo?

Wiemy, że każda kobieta chce czuć się wyjątkowa. Dlatego, tworząc naszą biżuterię, nawiązujemy do klasyki i korzystamy z najnowszych trendów jubilerskich. Dzięki temu dajemy wszystkim kobietom możliwość celebracji swojej różnorodności i indywidualności. Złota biżuteria z brylantami to nie tylko efektowny element stylizacji. Wydobyte z diamentu świetliste refleksy dodają blasku i pewności siebie. Klasyczny jednokamieniowy pierścionek zaręczynowy z żółtego złota to najwspanialsza ozdoba kobiecej dłoni niezależnie od wieku. To model, który zachwyci zarówno zwolenniczkę minimalizmu, jak i miłośniczkę królewskiej elegancji.

Naszą miłość do piękna możemy najpełniej wyrazić właśnie w biżuterii zaręczynowej. Dla miłośniczek wyrafinowanej prostoty przygotowaliśmy pierścionki z kolekcji Kartezja. Klasyczne pierścionki zaręczynowe z brylantem zachwycają subtelną elegancją, a zakute w koronie brylanty lśnią subtelnym blaskiem i przyciągają spojrzenia z magnetyczną siłą.

 klasyczny pierscionek 00 800x450 

Nowoczesna klasyka, czyli białe złoto i brylanty

Dla wszystkich panów, którzy stają przed dylematem, jaki pierścionek zaręczynowy wybrać, mamy idealne rozwiązanie. Pierścionek z białego złota z brylantem w koronie to połączanie, które w ostatnich latach stało się tak popularne, że śmiało można nazwać je nową zaręczynową klasyką. To idealna propozycja dla miłośniczek prostoty i kobiet pełnych naturalnego wdzięku.

 klasyczny pierscionek 800x450

Sprawdź również

Pierścionek zaręczynowy z białego i zółtego złota

Model: P0127TB
Próba złota: 585

1 499 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy z białego i zółtego złota

Model: P0031TB
Próba złota: 585

599 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0489ZB
Próba złota: 585

2 999 PLN

Zobacz więcej

Dołącz do nas : facebook instagram
2024 - Jubiler ACLARI Diamonds – biżuteria, pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne ® - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.