Jaki oryginalny grawer na obrączkach? Co wygrawerować na obrączce? Napisy, teksty, cytaty

Autor: Aclari
Data: 4.75 (4)

grawer na obraczkach 800x300

Klasyczny czy oryginalny – jaki grawer na obrączkach? Poznaj najbardziej romantyczne teksty dla Par!

Co wygrawerować na obrączkach? Romantyczne napisy dla Par

„All You Need Is Love”, „Tylko mnie kochaj”, a może Wasze imiona wraz z datą ślubu – zastanawiacie się, co wygrawerować na obrączkach? Przygotowaliśmy listę 30 najpiękniejszych tekstów i cytatów, które będą Wam przypominać o tym wyjątkowym dniu.

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0207ZB
Próba złota: 585

4 999 PLN

Zobacz więcej

Co grawerować na obrączkach ślubnych?

Jaki grawer na obrączkach? Tradycyjny czy oryginalny? Cytat z książki, filmu, a może Waszej ulubionej piosenki? Po polsku czy po angielsku? A może w zupełnie innym języku? Wybór należy do Was! Ogranicza Was jedynie wyobraźnia i… liczba znaków. Grawer na Waszych obrączkach nie musi być jednakowy. Napis na jednej może być dokończeniem napisu na drugiej np. „Gdzie Ty…”, „… tam ja”. Przygotowaliśmy dla Was 30 najciekawszych propozycji.

grawer na obraczkach01 800x450

Grawer na obrączkach – teksty i przykłady

 1. Tylko mnie kochaj

 2. Zawsze tam, gdzie Ty

 3. All You Need Is Love

 4. Ach, co to był za ślub!

 5. I choose You

 6. Miłość mojego życia

 7. Dance Me To The End Of Love

 8. Amor Vincit Omnia (Miłość wszystko zwycięży)

 9. Powiedziałam/Powiedziałem TAK

 10. All I Want Is You

 11. Kocham Cię nad życie

 12. I Was Born To Love You

 13. Kochaj mnie nieprzytomnie

 14. Happily Ever After

 15. Do końca życia i jeszcze dłużej

 16. Mąż i Żona

 17. I do!

 18. Wielka miłośc nie wybiera

 19. I nie opuszczę Cię już na krok

 20. Miłość to Ty i Ja

 21. Miłość nigdy nie ustaje

 22. Endless Love

 23. Szczęście Ty moje

 24. My happiness

 25. Na zawsze razem

 26. True Love

 27. Dziś i na zawsze

 28. Kocham Cię, Kochanie moje

 29. Od pierwszego wejrzenia

 30. Bądź przy mnie blisko

Oprócz romantycznych zdań, sentencji lub cytatów na Waszych obrączkach może znaleźć się także znak nieskończoności, a nawet wykres bicia serc! Wasze grawery nie muszą być śmiertelnie poważne. Niektóre Pary decydują się na umieszczenie na obrączkach zabawnego napisu np. „Bądź grzeczny/grzeczna!” lub „Nie ściągaj mnie!”. Możecie się nim podzielić z całym światem lub zatrzymać go tylko dla siebie jako słodką tajemnicę.

grawer na obraczkach02 800x450

grawer na obrączkach?
Zapraszamy do ACLARI!

Zachęcamy wszystkie Pary do wizyty w jednym z naszych salonów stacjonarnych w Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Poznaniu, Olsztynie, Krakowie lub Katowicach. Znajdziecie tu obrączki ślubne w różnych wzorach i rozmiarach. Do wyroby biżuterii wykorzystujemy próbę złota 585 gwarantowaną przez Państwowy Urząd Probierczy. Na życzenie przyszłych Państwa Młodych w obrączkach zakuwamy brylanty o kolorze H i czystości SI. Diamenty posiadają certyfikat Międzynarodowego Instytutu Gemmologicznego.

Zastanawiacie się, co wygrawerować na obrączce? Nasi doświadczeni doradcy udzielą Wam wszystkich niezbędnych informacji dotyczących rodzaju złota i jakości zakutych w nim brylantów. Podpowiedzą, jak dobrać wzór i odpowiedni rozmiar. Jeśli takie będzie Wasze życzenie – grawery na obrączkach wykonamy dla Was w prezencie. Dzięki temu Wasza ślubna pamiątka będzie jedyna w swoim rodzaju! Pamiętajcie, że czas realizacji >obrączek z grawerem może być nieco dłuższy – warto więc pomyśleć o wizycie w salonie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Pamiętajcie, że grawer przy codziennym noszeniu obrączek może ulec zatarciu. To zupełnie naturalne! Gdy za kilka lat będziecie chcieli odświeżyć wyznanie miłości, wystarczy, że odwiedzicie profesjonalny salon jubilerski.

Dołącz do nas : facebook instagram
2023 - Jubiler ACLARI Diamonds – biżuteria, pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne ® - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.