Idealne zaręczyny w pigułce

Autor: Aclari
Data: 4.8 (5)

Idealne zareczyny w pigulce 800x300 min

Życie składa się z wielu momentów, które wywołują szybsze bicie serca, drżenie rąk, przyspieszony oddech. Ale jest tylko jedno pytanie, które sprawia, że dostajemy skrzydeł - jesteśmy gotowi, tu i teraz, zmienić nasze życie o 180 stopni… Jak znaleźć idealne miejsce i idealny pierścionek na zaręczyny? Podpowiadamy!

Jak zaleźć pomysł na idealne oświadczyny?

Musisz wiedzieć, że prawdopodobnie każda kobieta ma swoje wyobrażenie o idealnych zaręczynach. Dla jednej może to być romantyczna kolacja przy świecach lub tradycyjne zaręczyny w obecności rodziców, a dla innej szalone zaręczyny podczas wyprawy na niezdobyty górski szczyt. Jak dowiedzieć się, o czym marzy Twoja ukochana i jak zorganizować idealne zaręczyny, o których nigdy nie zapomni?

Idealne miejsce na zaręczyny

Wybór miejsca, w którym poprosisz ukochaną o rękę, nie może być przypadkowy. To do niego będziecie wracać myślami przez całe życie, jako miejsca, w którym zaczęła się Wasza wspólna droga. W mieście czy blisko natury? Tylko we dwoje czy w gronie przyjaciół? Hucznie czy skromnie? Wybór miejsca na oświadczyny powinien być uzależniony przede wszystkim od charakteru Twojej ukochanej. Jeżeli jest osobą o romantycznym usposobieniu, która ceni sobie Waszą prywatność i intymność w ważnych chwilach, wybierz miejsce, w którym będziecie tylko we dwoje – może to być urocza górska chatka, skryta alejka Waszego ulubionego parku lub dzika plaża. Piękne zaręczyny możesz zorganizować również w zaciszu domu. Spektakularne zaręczyny mogłyby ją rozczarować, wprawić w zakłopotanie lub z powodu obecności innych osób, odebrać jej magię tej chwili.

Pierścionek zaręczynowy

Model: P0234EB
Próba złota: 585

7 999 PLN

Zobacz więcej

 

Czytaj więcej: Zaręczyny w domuZaręczyny nad morzem

 

Jeśli jednak Twoja wybranka jest ekstrawertyczką, poszukiwaczką przygód o naturze gwiazdy, możesz zorganizować zwariowane zaręczyny na koncercie, stadionie lub… na pokładzie samolotu. Jeżeli oboje chcielibyście, żeby Wasi najbliżsi byli obecni przy tak ważnej chwili, zorganizuj zaręczynowe przyjęcie‑niespodziankę z udziałem Waszych przyjaciół i rodziny.

 

Czytaj więcej: Oryginalne zaręczyny

 Idealne zareczyny w pigulce 02 800x450

Po zaręczynach warto zorganizować rodzinne spotkanie. Zgodnie z tradycją uroczystość powinna odbyć się w domu przyszłej narzeczonej. Zaproście osoby, na których najbardziej Wam zależy. Oprócz pierścionka zaręczynowego zadbaj o bukiet dla ukochanej oraz mamy przyszłej narzeczonej – bukiet dla sióstr będzie bardzo miłym zaskoczeniem. Dla przyszłego teścia przygotuj upominek dopasowany do jego zainteresowań lub upodobań – może to być ciekawy album, książka lub butelka dobrego alkoholu.

 

Czytaj więcej: Tradycyjne zaręczyny

 

Wybierając idealne miejsce na zaręczyny, pomyśl także… o sobie. W końcu to Ty będziesz musiał zadać to najważniejsze pytanie, po którym wszystko się zmieni, za wszelką cenę próbując uspokoić drżenie rąk i głosu. Jeśli z natury nie jesteś ekstrawertyczny, oświadczyny na scenie mogą nie być dla Ciebie zbyt komfortowe. Zrób wszystko, aby zaręczyny do samego końca pozostały dla Twojej ukochanej tajemnicą! Jesteśmy przekonani, że każda kobieta w głębi serca marzy o zaręczynowej niespodziance.

 

Czytaj więcej: Idealne miejsce na zaręczyny, Romantyczne miejsca na zaręczyny w Polsce

 

Idealny pierścionek zaręczynowy

Czym się kierować przy wyborze pierścionka zaręczynowego? Przede wszystkim biżuteryjnymi upodobaniami partnerki. Jeśli na co dzień nosi pierścionki, warto przyjrzeć się, czy chętniej wybiera ozdoby wykonane z białego, czy żółtego złota, a także, czy lubi pierścionki z dużym kamieniem, czy preferuje niewielkie oczko. Szukając pierścionka zaręczynowego, zwróć uwagę nie tylko na kształt obrączki i wielkość kamienia, ale również na inne parametry takie jak: szlif, czystość i barwa diamentu. 

 

Czytaj więcej: Najważniejsze parametry brylantu, Gdzie kupić pierścionek zaręczynowyJaki pierścionek wybrać

 Idealne zareczyny w pigulce 01 800x450

Największym zmartwieniem przyszłych narzeczonych jest rozmiar pierścionka. Jeśli Twoja ukochana często nosi biżuterię, Twoje zadanie jest wyjątkowo łatwe – wystarczy, że w tajemnicy przed partnerką zabierzesz jeden z jej pierścionków do jubilera. Jeżeli przyszła narzeczona nie nosi pierścionków, możesz poprosić o pomoc jej najbliższą przyjaciółkę lub siostrę. Nie wybieraj pierścionka na ostatnią chwilę! Od chwili zaręczyn będzie towarzyszyć Twojej ukochanej do końca życia – spraw, by nosiła go z dumą i radością.

 

Czytaj więcej: Jak dobrać rozmiar pierścionka

 

Chciałbyś, żeby tego dnia wszystko było idealne. Jeśli jednak nie wszystko pójdzie zgodnie z planem, nie przejmuj się! Twoja ukochana z pewnością będzie tak podekscytowana, że niczego nie dostrzeże. Gdy na jej dłoni zalśni idealny pierścionek zaręczynowy, to znak, że Wasze życie już niedługo zmieni się o 180 stopni. Jednak Wasze uczucie, tak jak zakuty w pierścionku brylant, będzie wciąż tak samo piękne i trwałe.

 

[Poznaj ofertę pierścionków z brylantami ACLARI Diamonds]

 

Sprawdź również

Pierścionek zaręczynowy z białego i zółtego złota

Model: P0100TB
Próba złota: 585

22 499 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0564ZB
Próba złota: 585

2 399 PLN

Zobacz więcej

Pierścionek zaręczynowy

Model: P0242EB
Próba złota: 585

5 999 PLN

Zobacz więcej

Dołącz do nas : facebook instagram
2023 - Jubiler ACLARI Diamonds – biżuteria, pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne ® - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.