Tanie pierścionki zaręczynowe wysokiej jakości

Autor: Aclari
Data:

tanie pierscionki 01 800x300

Przekonaj się, że tanie pierścionki zaręczynowe mogą mieć również znakomitą jakość. A przy okazji zachwycą swoim pięknem! Tutaj znajdziesz model, którego szukasz.

Wysoka jakość i niska cena: 7 tanich pierścionków zaręczynowych

Niska cena i wysoka jakość – jak zachować równowagę między tymi dwoma czynnikami? To pytanie zadaje sobie przed zakupem pierścionka wielu przyszłych narzeczonych. Okazuje się, że nie trzeba rezygnować z jednego kosztem drugiego. I można zakupić wysokiej jakości krążek w stosunkowo niskiej cenie. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas wybierania odpowiedniego modelu, a przy okazji zaprezentujemy kilka propozycji.

Tanie pierścionki zaręczynowe – z brylantem, czy bez niego?

Kobiety kochają brylanty. Urzeka je to, że klejnot ten potrafi w tak doskonały sposób przykuć uwagę innych, a przy okazji wyeksponować piękno urody tej, która ma go na sobie. Migotliwy blask i trwałość tego materiału to coś, co można podziwiać przez długie lata.

Masz ograniczony budżet na pierścionek? Nie oznacza to wcale, że musisz rezygnować z tego, co według Marilyn Monroe grającej w filmie „Mężczyźni wolą blondynki” jest najlepszym przyjacielem kobiety. Pierścionek z brylantem nie musi kosztować wiele, jego cena może się mieścić w kwocie poniżej 1000 zł. Tak to możliwe, poznaj ofertę naszego sklepu!

P0208ZB

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P0208ZB
Próba złota: 585

1 999 PLN

Zobacz więcej

Kupując biżuterię tego rodzaju, miej na uwadze, aby sprawdzić, czy wybrany sprzedawca jest w stanie wystawić certyfikat potwierdzający jakość stopu i kamienia. Przykładem takiego dokumentu może być zaświadczenie wystawiane przez eksperta diamentów z dyplomem Międzynarodowego Instytutu Gemmologicznego IGI.

Nie masz dużej ilości środków, które możesz przeznaczyć na zakupy, zdecyduj się na mały symboliczny brylant. Skromny pierścionek również może być pełen uroku! Przykładami są modele z oferty umieszczonej na stronie  Aclari.pl. Chodzi tu konkretnie o pierścionek zaręczynowy z brylantem z żółtego złota 0,13 ct (P0525ZB), czy model z diamentem, zrobiony z żółtego złota 0,15 ct (numer: P0209ZB).

tanie pierscionki 01 800x450

Tani pierścionek zaręczynowy– ze srebra,
czy białego złota?

Dziś stopniowo odchodzimy od tradycyjnej wizji obrączek i pierścionka zaręczynowego. Możemy sobie pozwolić na dowolny kształt, zdobienia, czy materiał, z którego zostanie wykonany ten krążek. Wszystko zależy od naszych prywatnych upodobań.

Jeżeli chcesz się zaręczyć, to nie musisz decydować się tylko i wyłącznie na biżuterię wykonaną z klasycznego złota. Pierścionek zrobiony z białego złota nie jest już ekstrawagancją. Warto go kupić także wtedy, kiedy Twoja wybranka w swojej szkatułce na biżuterię nie ma dodatków z żółtego złota. Dlaczego? Ponieważ jej pierścionek zaręczynowy znakomicie skomponuje się z kolczykami, bransoletkami i innego typu ozdobami.

Tego rodzaju model możesz nabyć za jedyne kilkaset złotych, np. numer P0538BB z diamentem i wykonany z białego złota 0,07ct. Nieco droższy, choć podobny, jest krążek, który na stronie Aclari.pl ma numer P0204BB.

tanie pierscionki 02 800x450

Piękno i bogactwo kształtu kamienia

Są też tacy, którzy uważają, że na piękno pierścionka zaręczynowego składa się przede wszystkim barwa i kształt kamienia, który został w niego wbudowany. Także i tutaj ograniczone środki finansowe nie przekreślają takiego zakupu. A wymarzony zaręczynowy prezent możesz zdobyć za jedyne kilkaset złotych. Bez konieczności rezygnacji z jakości.

Taki jest pierścionek zaręczynowy z diamentami z białego i żółtego złota (P0032TS), który znalazł się w kolekcji Ventego. Szafirowy odcień klejnotu to doskonała propozycja dla kobiet o ognistym temperamencie, wrażliwym sercu i otwartym umyśle.

Urok szlachetnych kamieni zamknięty został ponadto w pierścionku z koroną diamentów (model P0547ZB). Bogate zdobienie z pewnością zostanie zauważone przez wszystkie przyjaciółki i koleżanki Twojej wybranki. Także i one zostaną olśnione blaskiem luksusowego pierścionka z brylantami.

tanie pierscionki 03 800x450

Białe i żółte złoto plus brylant –
rozwiązanie dla niezdecydowanych!

Ciągle szukasz idealnego modelu taniego pierścionka zaręczynowego i nie wiesz, na co się zdecydować? A wyboru nie ułatwiają ograniczone środki? Nie musisz rezygnować z jednego kosztem drugiego! Wybierz krążek wykonany z żółtego i białego złota, który jest dodatkowo wzbogacony pięknym brylantem. I co ważne, jego cena nie przekracza tysiąca złotych. Znajdziesz go na naszej stronie, kiedy wpiszesz w wyszukiwarkę numer P0517TB. Trwałość tego kamienia i jego wyjątkowy kształt staną się synonimami Waszej miłości i związku.

tanie pierscionki 04 800x450

Sprawdź również

P0226TB

Pierścionek zaręczynowy z białego i zółtego złota

Model: P0226TB
Próba złota: 585

19 999 PLN

Zobacz więcej
P0075BB

Pierścionek zaręczynowy z białego złota

Model: P0075BB
Próba złota: 585

6 999 PLN

Zobacz więcej
P3208ZB

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Model: P3208ZB
Próba złota: 585

3 099 PLN

Zobacz więcej

2020 - ACLARI - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
W celu doskonalenia naszych usług korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Więcej o plikach cookies dowiesz się w naszej polityce prywatności.